SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kitka - trojbój i wyciskanie leżąc pods. str. 36, 40 i 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Hej
Trochę mnie nie było, ale musiałam się otrzepać. 5 dni bez snu, a jeśli już to po 2-3h, 5 dni bez jedzenia. A w niedziele był start na Lidze Wyciskania Leżąc...
Od niedzieli 3/12 do niedzieli 10/12 waga spadła mi ze stresu z 69 kg do 66kg. Nie muszę chyba używać tutaj epitetów, żeby napisać jak beznadziejnie się czułam :'-( W piątek i sobotę w końcu udało się zjeść jakiś pokarm stały, nie wszystko się przyjęło, ale po tej "suszy" węgle mnie nabiły jak nigdy. Szczęśliwie wczoraj na ważeniu przed startem waga wzrosła do 67,7kg.
Podsumowując, OGÓLNIE jestem bardzo zadowolona, bo jeszcze nigdy nie startowałam w tak fatalnym stanie psychicznym i fizycznym.
Udało się zaliczyć:
62,5kg (podejście pierwsze)
67,5kg (drugie i brzydkie jak cholera, ale zrobione)
70kg spaliłam (rozluzniłam się w moim punkcie krytycznym, czyli na pauzie)
Suma sumarum, dało mi to VI miejsce w kategorii kobiet +65kg, 68,67pkt Wilks.
Poza tym mega dobrze zrobiło mi wyrwanie się od zmartwień i spędzenie tego dnia w gronie przyjaciół , znajomych i inspirujących sportowców. Atmosfera na IBPL jak zawsze - niesamowicie pozytywna.
Staram się teraz pozbierać, powrót do rzeczywistości jest trudny i bolesny, ale w sobotę start w trójboju i robię wszystko, żeby odzyskać siłę fizyczną i mentalną. Będę wdzięczna za trzymanie przez Was kciuków....

Na koniec pozdrowienia dla Wzorka, którego miałam okazję spotkać Przepraszam, ale przegapiłam Twój start, pomagałam wtedy drużynie.

Wstawiam filmy. 62,5 nic nie widać, Koczwara zasłonił swoimi tyłami. 67,5 i 70 już z lepszej perspektywy.





















2

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
No to bez dwóch zdań trzymam mocno kciuki za kolejny start. No i za pozbycie się stresu - to ani na wyniki ani na komfort normalnego codziennego funkcjonowania za dobrze nie wpływa.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
nightingal
No to bez dwóch zdań trzymam mocno kciuki za kolejny start. No i za pozbycie się stresu - to ani na wyniki ani na komfort normalnego codziennego funkcjonowania za dobrze nie wpływa.


Dziękuję Night

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Ja trzymałam kciuki cały czas i czekałam na nowy post!
Trzymam kciuki za kolejny start i żeby wszystko się ułożyło tak jak sobie życzysz :*:* będzie dobrze nawet po najgorszej burzy wychodzi słoneczko
Śliczna z Ciebie dziewczyna,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Na zdjęciu to siostra bliźniaczka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
kaka21
Ja trzymałam kciuki cały czas i czekałam na nowy post!
Trzymam kciuki za kolejny start i żeby wszystko się ułożyło tak jak sobie życzysz :*:* będzie dobrze nawet po najgorszej burzy wychodzi słoneczko
Śliczna z Ciebie dziewczyna,


Dziękuję bardzo <3

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Następnym razem będzie... pudło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
ojan
Na zdjęciu to siostra bliźniaczka ?


Niestety nie, to Karolina Mieszała, fani kulturystyki i fitness na pewno kojarzą Super dziewczyna, przyjechała nam kibicować, tak jak w zeszłym roku. Mogłabym mieć taką siostrę

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
SzeA
Następnym razem będzie... pudło.


Zadbam o to

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
kasiakitka
ojan
Na zdjęciu to siostra bliźniaczka ?
Niestety nie, to Karolina Mieszała, fani kulturystyki i fitness na pewno kojarzą Super dziewczyna, przyjechała nam kibicować, tak jak w zeszłym roku. Mogłabym mieć taką siostrę
Super to jesteście obie
Gratulacje za start .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie Klc

Wiecej