SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kitka - trojbój i wyciskanie leżąc pods. str. 36, 40 i 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Cudny piesek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Pies jak pies...ale mostek!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Dzięki :)
Właśnie ten mostek to mi tak naturalnie wchodzi bez żadnego przygotowania. Zastanawiam się co by bylo gdybym przyłożyła się do jakiegoś rozciągania i mobilki


Zmieniony przez - kasiakitka w dniu 2017-10-03 06:47:52

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
nightingal
Pięknie - sporo osób powinno obejrzeć te filmiki z siadów żeby zobaczyć jak się powinno oddychać/nabierać powietrze. Poza tym jest moc.


Gdyby ktoś tu zajrzał i był ciekaw tzw manewru Valsavy to polecam anglojęzyczny filmik jednego z moich ulubionych trenerów, Chada Wesley'a Smitha z udziałem Mistrzyni Świata IPF Marisy Indy


2

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
lubie silne dziewuchy !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Lisus
lubie silne dziewuchy !


Nie podrywaj dziewczyny już w pierwszym wpisie w jej dzienniku .

A co do manewru "powietrznego" to przydaje się bo to ciśnienie z dołu fajnie wypycha w górę. Natomiast zaczyna być kłopotliwe jak się chce zrobić więcej powtórzeń - czyli jakiś tam element kulturystyki wprowadzić.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
nightingal
Lisus
lubie silne dziewuchy !


Nie podrywaj dziewczyny już w pierwszym wpisie w jej dzienniku .

A co do manewru "powietrznego" to przydaje się bo to ciśnienie z dołu fajnie wypycha w górę. Natomiast zaczyna być kłopotliwe jak się chce zrobić więcej powtórzeń - czyli jakiś tam element kulturystyki wprowadzić.


Hehe, ja lubie komplementy

Ja bym powiedziała, że ten manewr może być kłopotliwy, jeżeli nie kontroluje się dobrze mięśni dna miednicy, ale to dotyczy tylko kobiet
A czy ja wiem czy w kulturystyce przeszkadza... robiłam po 10 i więcej powtórzeń w serii na submaxach w przysiadzie high bar i nie było problemu.
To samo jak szłam programem German Volume Training. Tam tylko ciężar był mniejszy, bo były króciutkie przerwy między seriami. Kwestia wprawy, powtarzalności. Większym wyzwaniem była kondycja, paliło w płucach na pierwszych treningach do porz*gu, ale potem hajlajf

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Mi bardziej chodziło o zakresy rzędu 20 powtórzeń i więcej w regresach po roboczych seriach. Niemniej ja zawsze oddycham podobnie przy siadach. Tylko co 3 powtórzenia robię nie jeden a 3 oddechy jeśli siadam więcej powtórzeń. Ogólnie ja siadam po 3 powtórzenia i później właśnie dłużej oddycham i zbieram się do kupy na kolejne 3.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Aaaaa kumam :) 20 to już niezła wydolnosciowka. Ja natomiast jak są niskie ciężary to np biorę jeden wdech na 3 ruchy.

Dziś mial być dnt ale w związku z brzydką pogodą będzie mniej aktywności i miałam ochotę się poruszać to zrobiłam szybki bear complex i zawijam do domu. Usiądę do komputera to wrzuce film i napiszę co nieco

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja staram sę tak oddychać, jeszcze nie do końca mi wychodzi
i pry więcej niż 4 powtórzenia też musze zapałzowac i wziacć kilka oddechów :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie Klc

Następny temat

DT Domi

WHEY premium