SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kitka - trojbój i wyciskanie leżąc pods. str. 36, 40 i 54

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
E tam - nie było tak źle. Adrenalinę widać. Atmosfera fajna. Następnym razem może być tylko lepiej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsze, że doświadczenie na plus i... pudło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze koty za ploty. Brawo.
ps. dziwny ten manewr w drugim podejsciu ciagow wykonalas. Bardzo nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
fanslaska
Pierwsze koty za ploty. Brawo.
ps. dziwny ten manewr w drugim podejsciu ciagow wykonalas. Bardzo nawet.


siku mi sie chciało!!!
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
No taka prawda. Juz kiedys mi sie zdarzyło, wolałam nie robic popisowego numeru na zawodach hahah. Pracowałam nad tym ponad pół roku, nigdy na maxach/submaxach juz sie nie powtórzyło, ale na zawodach pod presją adrenaliny i stresu poszło xD Kobity to mają trudniej :P

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Gratuluje Każde takie zawody to cenna lekcja i doświadczenie. Podoba mi się Twoje pozytywne nastawienie
Ciekawe, czy ja kiedyś dojdę do etapu, że będę przed startem "wyspana i najedzona"... póki co ze stresu nie jem na kilka dni przed, spać też nie mogę, szczególnie tą ostatnia noc przed startem A później nie mam siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 224 Napisanych postów 10103 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66360
moim zdaniem czytając twoje wypowiedzi to za bardzo kombinujecie... jakby to byłą fizyka kwantowa :) i psychicznie do poprawy spoooro. Parę startów jeszcze przed tobą bo widze że zbyt dużo stresu zawody cię kosztuja:)
2

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Kasia - gratulacje!! Dopiero teraz doczytałam. Mimo Twojego niedosytu cieszę się, ze najważniejsze sprawy się poukładały - a nie mówiłam?:) A inne ważne sprawy najwyraźniej mają czas - jeszcze swoje i wyciśniesz i przysiądziesz i pociągniesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
krzyys88
moim zdaniem czytając twoje wypowiedzi to za bardzo kombinujecie... jakby to byłą fizyka kwantowa :) i psychicznie do poprawy spoooro. Parę startów jeszcze przed tobą bo widze że zbyt dużo stresu zawody cię kosztuja:)


No pewnie, że tak. Ale ja przeciez nie oczekuję, ze wszystko pójdzie tip top od razu
To tam Krzysiu terapeuto liczę na to, że podpowiesz co nieco skoro już się zaoferowałeś

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie Klc

Następny temat

DT Domi

WHEY premium