SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
No dokładnie - najważniejsze to utrzymywać sprawność cały czas Wczoraj poszłam na łyżwy i pierwszy raz po 7 latach postanowiłam spróbować coś trudniejszego. Komentarz mam tylko jeden - "mierz siły na zamiary "... Nie spodziewałam się jakichś super rezultatów ale też nie spodziewałam się,że będzie tak kiepsko. Możliwe,że po ciąży zmienił mi się jakoś środek ciężkości, bo totalnie nie kontrolowałam sytuacji, że tak to nazwę w locie Oczywiście to był pierwszy raz i nie poddam się ale zdecydowanie muszę wolniej w to wchodzić. To co wymaga wzmocnienia to stopy. Tak wczoraj oberwały,że wieczorem miałam wrażeniem,że mam skręcone obie nogi. Muszę im więcej czasu poświęcić w czasie treningu na siłowni jeśli jeszcze mam ochotę się w to bawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
ja co prawda figurowo nigdy nie jeździłem ale na hokejówkach już różne ciekawe rzeczy potrafiłem robić. Natomiast były to czasy kiedy nie ćwiczyłem siłowo. Później na studiach już było mniej łyżew i zbierałem masę raczej. No i to się radykalnie przekłada na możliwości robienia jakichś tricków, hamowań na jednej nodze. W każdym razie ważąc 63 kg potrafiłem zrobić o wiele więcej niż ważąc 100 lub więcej kg. Jest tak drastyczna zmiana że wszystkie wcześniejsze wyuczone rzeczy trzeba się na nowo uczyć. No może poza jazda na wprost i przeplatanką - bo tu silne nogi i tak są najważniejsze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
haha, no to ja jestem ciekawa jaki będzie mój"powrót" na lód .
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Night zgadzam się,że masa nie idzie tu w parze. Jak się chce zwinnie i szybko poruszać to trzeba być- cóż -jak najlżejszym Ja zawsze każdy kilogram czułam ja dziesięć. Żeby jakoś poważniej czegoś popróbować to przydałoby się jak mówiłam ciut zrzucić

Keb nie przejmuj się będzie ok Ja za dużo na raz chciałam i zapomniałam,że już nie mam dwudziestu lat

W środę zrobiłam trening góry z planu:

1. Ściąganie drążka do klatki piersiowej (chwyt szerzej niż barki) 5x 12, 4020
26kg
2. Odwrotne rozpiętki na TRX 4x 15, 6020
2x15 i 2x12
3. Wiosło na trx 4x 15, 6020
4x12
4. Pompki na trx 4x 8 (na stronę)
3x5
5. Face pulls z gumą 4x 15
zrobiłam zwykłe

Na razie było rozpoznawczo. Niestety często nie udało się utrzymać tempa i zrobić zadanej ilości powtórzeń. Jedno po drugim ćwiczenie na górę mnie przerosło Wszystko mnie oczywiście boli do teraz. Pompki robię naprzemiennie z jedną prostą jedną ugiętą ręką. Na razie strasznie to koślawe było i po 5 powt wymiękałam. Do face pulls muszę wziąć swoja gumę, bo nic odpowiedniego u siebie nie znalazłam. Naprawdę wymagający trening z tyloma powtórzeniami i w tempie. Działam dalej Dziś wieczorem mam nadzieję uda się wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Ciężki wyjazdowy weekend za mną. Trochę jestem zmęczona,a czekają mnie teraz trzy tygodnie pod rząd bez dnia wolnego. W sumie czasem jak jestem w takim pędzie to leci to szybko i sprawnie ale zdaję sobie sprawę,że trzeba odpoczywać W każdym razie w poniedziałek był trening:

1a. Przysiad+Rdl na stepach 3x12
16kg
1b. Odwrotne rozpiętki na trx 3x15
2a. Hindu push up 3x10
2b. Bułgary na trx 3x12
3a. Wznosy bioder z nogami na stepie 3x15
18kg
3b. Wznosy ramion 3x12
4kg
4a. Plank + unoszenie nogi o ręki 3x10
4b. Monster walk 60s
4c. Jump squat z gumą 3x15

Poza tym poskakałam i pocwiczylam typowo łyżwiarskie elementy. Na sucho coraz lepiej mi idzie i czuję,że balans się poprawia. Nabieram pewności Już nie to co kiedyś ale jest całkiem w porządku

Dziś był trening na lodzie i jestem zadowolona bo było znacznie lepiej niż ostatnio. Przede wszystkim mnie się bałam i pewniej się czułam. Na pewno będę kontynuować bo to niezła frajda i radocha dla mnie

Filmik z treningu:

https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Jak Cię kiedyś spotkam, to chce autograf
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Ania super filmik, wygląda to naprawdę profesjonalnie Wrzucaj częściej, bo fajnie się ogląda. Sport ma różne oblicza i miło popatrzeć jak ktoś robi coś, co mu sprawia radość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Mistrzostwo świata
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Niesamowita jestes !
Dla mnie nie ma chyba bardziej spektakularnego sportu niż łyżwiarstwo figurowe, po prostu zapiera dech w piersiach, kiedy oglądam tego typu filmiki. Cos pięknego!
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206886
też wielką fanką Anchy jestem, kochałam łyżwiarstwo jako dziecko (czasy Tony Harding jeszcze, później zakochałam się w Michelle Kwan i kibicowałam naszej Anchy właśnie) i z zapartym tchem oglądałam te potrójne lutze, ridbergery,salchofy, podwójne axle... ech,marzenie...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium