SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Padme dziękuję I fakt, teraz zrozumiałam

Bazylia są nr 2 i 3 Ostatnio doszły też jakieś nowości i będę męża nagabywać Nie no, trzeba trochę odczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
7.07/Tydzień 1/Trening 3

Dzień 3
1. Wznosy bioder z plecami opartymi na ławce (HT) 6x 6-8, 90s
70/80/80/90/90/90
Fajnie poszło i jest jeszcze mały zapas
2. Hindu push up 4x 10
10/10/10
Świetne ćwiczenie-bardzo mi się podoba
Lekko tez nie jest szczególnie w ostatniej serii
3a. Marsz do boku z gumą wokół kolan 4x 60s
Paliło, a w perspektywie były jeszcze 3 ćwiczenia bez przerwy
3b. Odwodzenie nóg z gumą wokół kolan 4x max
4x30
3c. Przysiad z wyskokiem 4x 10-15
4x15
Zastanawiałam się jak to zrobić żeby wybić się z pośladka jak pisała Ev ale o dziwo z gumą, wypychając biodra w tył i nie siadając zbyt głęboko jest to możliwe.
3d. Plank na prostych rękach - kombinacja 4x 60s
Kolejne nowe i fajowe ćwiczenie. Ciężko mi tylko sprawdzać czas
4. Odwodzenie nogi w leżeniu bokiem 3x max
40/25/20
Bez przerw

Dziś na treningu miły pan pomagał mi montować sztangę do HT i dodatkowo skomentował moją sylwetkę, a dokładnie nogi mówiąc do innego pana:
"Ty tam jest 70! No ale takie potężne uda dadzą radę"
Wiem, że to miał być komplement ale czy Ci faceci naprawdę nie wiedzą, że nie powinni używać słowa "potężny" i "udo" w jednym zdaniu zwracając się do kobiety???? No motywator dnia...

Wczoraj miska idealna nie była. Wpadło latte o smaku solony karmel - pyyyycha
A wieczorem jeszcze baileys i piwko
Wakacje

Fotki i legginsy nr 2





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No facet zupelnie nie trafil. Raz ze "potezne"...ehm ehm a dwa, ze to nie udo w hip thrust glowna prace wykonuje. Fajne gatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607721
Co to za facet, który zwrócił uwagę na uda a nie na tyłek
Leginsy fajne, ale barki bardziej przyciągają wzrok, zresztą cała sylwetka rewelacyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
mój ulubiony tekst:"ale masz kopyto, też takie bym chciał"
ale mnie to już raczej bawi . no coz, starali się, trzeba zrozumiec, ze to tylko faceci


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-07-07 21:59:39

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
taaaa uwielbiam te teksty.....
ale wiecie to tak podobnie jak kolesiowi ktos powie, ale zredukowałes ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Ehh Ci faceci
Jeszcze potem komentarze dawali typu, że : "ht to jest właśnie typowo kobiece ćwiczenie, a dla facetów są przysiady i wykroki".

Ogólnie miło, że pomagali ze sztangą ale w sumie wolę chyba sama się tym zająć bo tak to czuję się zobowiązana do grzecznościowej rozmowy itp. Zazwyczaj pomiędzy seriami padają jeszcze jakieś pytania czy ogólne zagadywanie jak człowiek już założył słuchawki z ulubioną playlistą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
O kurcze - jaki szpagat. Podziwiam. A facet widać jakiś mało bywały na siłowni skoro tak komentował. Ty przecież jesteś bardzo drobną kobietą.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Moje ulubione leginsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Aniu wrzucisz mi na maila obecny stan, co się dzieje, jak się dzieje i tak zbiorczo relację z nowego treningu na wyjeździe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium