SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Plan ciekawy i ambitny Szczególnie przysiad na piłce i pompka w mostku brzmi ciekawie, mam nadzieję że jakieś filmiki będą
Ania a jakie masz plany co do miski? Zamierzasz liczyć i trzymać jakiś konkretny rozkład?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
I plank na dwóch piłkach <3

Baw się dobrze Aniu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Viki tak będą filmiki nawet już dzisiaj Na razie z drugiego dnia ale ćwiczenia, o których mówisz też spróbuję nagrać. Przysiad na piłce będzie największym wyzwaniem. Były czasy, że klęczałam czy nawet stałam na piłce ale przysiadu nie próbowałam. Widziałam nagranie jak Eve robi ale siebie widzę wyłącznie lecącą twarzą w dół
Co do miski to jeszcze się zastanawiam. Na razie jem orientacyjnie. Białko i tłuszcz nie za wysoko, a z węglami trochę szaleję No ale żeby coś próbować jeszcze poprawić to muszę się w końcu wziąć za skrupulatniejsze trzymanie. Ostatnio było też mniej treningów, więc zobaczę co się dzieje po pierwszym intensywniejszym tygodniu.

Mis właśnie dziś tego planka nagrałam. Nie było idealnie ale coś tam wyszło

Po dzisiejszym dniu góra mocno spompowana. Już zapomniałam jakie to uczucie, bo planu dzielonego chyba ponad rok nie robiłam. Fajna taka odmiana i dół też trochę odpocznie.

15.08/Tydzień 1/Dzień 2

Dzień 2
1. Wyciskanie sztangi na barki 4x 12
4x12,5kg
ok, spróbuję następnym razem dołożyć do 15
2. Renegade row 4x 10 na stronę
5kg
ok, też będę dokładać
3. Hindu push up 4x max (do 10-15)
13/10/10/10
nagrałam do kontroli
4a. Uniesienie ramion do boku - stop 4x 40s
4x1,25 kg
4b. Pompka wąska na jednej nodze 4x 10 (nogi na zmianę)
10/10/10/9
również nagrałam
4c. Plank na dwóch piłkach 4x max
Nie wiem dokładnie jakie czasy ale po kilka sekund. Najlepiej poszło mi w czwartej serii (której oczywiście nie nagrałam ) bo około 20 sekund


Poniżej wklejam filmiki. Hindu push up, pompki wąsko na jednej nodze 3-cia seria i plank na dwóch piłkach 3-cia seria












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Anchy jestes mistrz a wyobraźnia eve nie zna granic... co za plan
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ładnie Aniu, ładnie
Hindu - pierwsze koty za płoty. Nieźle, trochę bliżej klatką do ziemi
Pompka na 1 nodze bardzo ładnie, ale zwróć uwagę, że pod koniec lędźwiowy tam się wyrywa przed szereg. Dlatego też napisałam nogi na zmianę zmieniaj nogi co 1 powtórzenie, zwracaj uwagę na pozycję wyjściową.
Plank - fantastycznie nie takie proste co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Ania super Fajne takie "inne" ćwiczenia, zawsze można spróbować i nauczyć się czegoś nowego Czekam na kolejne filmiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Mis

Viki będą filmiki

Eve hindu push up poprawię. Pompki wąsko źle zrozumiałam, bo myślałam,że mam zmieniać nogę co serię a nie powtórzenie. Faktycznie lędźwia sama czułam, że nie chcą współpracować Od następnego razu zmienię. Plank w ogóle nie prosty Ale fajnie, bo przy każdej kolejnej serii lepiej mi wychodził, udawało mi się szybciej przyjąć pozycję i dłużej ją utrzymać Już myślę o kolejnym treningu, bo to będzie mega wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziwiam Cię Anchy za siłę i gibkość, a Ciebie Eve za kreatywność. Nie ma co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdublował mi się post. To może jeszcze dodam, że o takich akrobacjach nie śniło się nawet filozofom


Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-08-16 16:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja bym spróbowała hindu z łokciami prowadzonymi węziej

plank mistrzostwo świata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium