SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Super gratuluję i cieszę się, ze wszxystko się poukładało i jesteś zadowolona
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Dziękuję wszystkim za wsparcie

Paula ja też sobie kiedyś nie wyobrażałam ale cóż trzeba się dostosować To co jest pozytywne to fakt,że nie ma problemu ze sprzedażą. Gdybym kiedyś chciała zmienić lub po prostu pozbyć się domu to wiem, że sprawę można błyskawicznie załatwić. A jak coś ulepszysz czy odremontujesz to już na bank sprzedasz drożej i coś tam zarobisz.

Ten tydzień jeszcze nie ćwiczę według planu tylko się rozkręcam. Postanowiłam zrobić jeden z treningów z dziennika Eve.
Było tak:

1a. HP z gumą 4x15
50 kg
1b. Hindu push up 4x10
2a. Rdl/przysiad z hantlą 3x 15
20kg
2b. Wiosło na trx 3x12
3a. Monster walk 3x60s
3b. Przysiad z wyskokiem (guma) 3x15
3c. Plank z unoszeniem ręki i nogi 3x10
4. Wznosy bioder+uginanie nóg na piłce 3x15


Czuję, że jutro może być ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Bziu zgadza się Barki też, szczególnie następnego dnia

Dziś też trening freestyle:

1. Przysiad+ Rdl na stepach 4x15
16 kg
2. Ściąganie linek w bramie 4x15
7,5 kg
3. Rdl na jednej nodze 3x15
6kg
4a. Odwrotne rozpiętki na trx 3x15
4b. Przysiad na bosu na jednej nodze 3x10
5. Pompka w mostku

Drugi trening już dużo lepiej. Fajnie się ćwiczyło i nawet chciałam więcej zrobić ale już nie miałam czasu przed pracą. Pompka w mostku to ćwiczenie z planu, które chciałam wypróbować i porażka... niestety gibkość pleców pozostawia sporo do życzenia. Będę teraz nad tym pracować i nad ogólną zwinnością też, bo planuję wrócić do treningów na lodzie. Oczywiście bardziej okazjonalnych, bo to już "nie te czasy" ale mam ochotę popróbować różnych trudniejszych rzeczy i do tego muszę się przygotować. Strasznie mnie denerwują te zastane plecy kiedyś się wyginałam na wszystkie strony, a teraz zwykły mostek jest problemem.

Wróciłam już na dobre tory z dietą i od razu po kilku dniach lżej i lepiej się czuję. Liczyć jednak nie będę. Jakoś nie mam już do tego cierpliwości, a że nie tyję to mi się dodatkowo nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
No niestety to zastanie to dopada każdego. ja kiedyś do wyciskania robiłem bezproblemowo konkretny mostek, a wczoraj pokazywałem młodemu chłopakowi jak się powinien ustawiać na ławie i się okazało że jestem z drewna i nawet połowy tego mostka co kiedyś nie zrobię bez odczuwania dyskomfortu. jak się czegoś długo nie praktykuje to niestety ciało sztywnieje strasznie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
aż musiałam obczaić, cóż to za ćwiczenie ta pompka w mostku
co do samego mostka to kiedyś robiłam, a teraz sztywnośc pleców to masakra, ciężko mi to przychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
nightingal
No niestety to zastanie to dopada każdego. ja kiedyś do wyciskania robiłem bezproblemowo konkretny mostek, a wczoraj pokazywałem młodemu chłopakowi jak się powinien ustawiać na ławie i się okazało że jestem z drewna i nawet połowy tego mostka co kiedyś nie zrobię bez odczuwania dyskomfortu. jak się czegoś długo nie praktykuje to niestety ciało sztywnieje strasznie.


Niestety mobilność zwłaszcza w kręgosłupie kuleje co raz częściej poza tym mało się mobilizujemy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Mam wrażenie,że szczególnie plecy i barki szybko "zapominają". Szpagatów mogę długo nie robić, a potem wystarczy nawet kilka dni i wraca do normy. Gorzej z górą niestety... Kiedyś w mostku dotykałam dłońmi pięt, a teraz to ledwo kładką można nazwać ten mój mostek To samo z barkami. Kiedyś zaplatałam ręce z tyłu, pochylałam się i dotykałam podłogi. Teraz już tylko gdzieś tam wiszą. W każdym razie chce to poprawić. Jak macie jakieś fajne ćwiczenia to będę wdzięczna

Bziu pompka w mostku nagrałabym ale na razie żal Jak się poprawi to spróbuję. Póki co u Ev na insta można podziwiać


Zmieniony przez - anchy w dniu 2017-09-07 11:59:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Ja nie wiem czy w ogóle bym zrobił mostek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
rion10
nightingal
No niestety to zastanie to dopada każdego. ja kiedyś do wyciskania robiłem bezproblemowo konkretny mostek, a wczoraj pokazywałem młodemu chłopakowi jak się powinien ustawiać na ławie i się okazało że jestem z drewna i nawet połowy tego mostka co kiedyś nie zrobię bez odczuwania dyskomfortu. jak się czegoś długo nie praktykuje to niestety ciało sztywnieje strasznie.


Niestety mobilność zwłaszcza w kręgosłupie kuleje co raz częściej poza tym mało się mobilizujemy



ja to od czasu problemów z kręgosłupem wygibasów unikam - stąd taka sztywność. Teraz odpukać "główny gnat" działa bezproblemowo - ale jak właśnie zaczynam jakieś cyrki - to nie czuję się komfortowo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium