SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Anchy, wakacje zawsze mijają zdecydowanie za szybko! Skandal.
Czytam tak te Wasze wpisy i chciałabym za kilka lat mieć na tyle wiedzy, żeby wszystko zrozumieć Strasznie fajnie jest mieć taka świadomość ciała, wiedzieć co i jak działa i jak poprawnie z nim pracować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Anchy i ja dołączam do grona wielbicielek Ciebie w nowych leginsach (wszystkich, które zakupiłaś), wyglądasz jak milion dolarów na siłce. Czyli warto te z GG zakupić Twoim zdaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Teapot idealnie to ujęłaś - skandal! Co do świadomości ciała to lata treningów faktycznie wyrabiają wiele nawyków ale mimo wszystko człowiek doskonali się cały czas

Bazylia dziękuję A Gymglamour polecam! Ja sobie jeszcze domówiłam tak mi się spodobały Bardzo dobra jakość, dopasowanie i design
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Lata treningu pozwalają dojść do mistrzostwa w tym co trenujemy/wykonujemy. Ale jak próbujemy nowych rzeczy to jednak tak jak pisze Anchy - ciągle się czegoś uczymy.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Też lubię te leginsy mi bardzo materiał odpowiada w szarych z serduszkiem i szarych z nogawkami ciemnymi. Czaję się na te z długimi "skarpetami" ale trochę mnie zniechęca to że są jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Hehe ja właśnie też zamówiłam te z serduszkiem ale czarne z szarym, bo jednak wygrała wieczna chęć wyszczuplania nóg Ale te, które Ty masz Ev też mi się strasznie podobają Jak zobaczyłam Twoją w nich fotkę - szpagat w kółkach gimnastycznych - to się zaczęłam zastanawiać czy nie domówić Mam też te z długimi skarpetami różowe i te są już jak dla mnie "odważne" ale bardzo ładne. W sumie jak je ubrałam to się zaczęłam zastanawiać czy iść na trening czy wracać do sypialni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tez mi się te z serduszkiem podobają, ale materiału się obawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A te z nogawkami jaki mają material? Chodzi mi o ta nogawke? Czy się dopasowuja czy raczej mało elastyczne ? Mi się one podobaja ale boję się że szybko będą brudne i nie do wyprania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Bziu te z serduszkiem mają podobny materiał jak inne, dla mnie wygodne i dopasowane.

Ev nogawka faktycznie nie jest tak elastyczna jak w innych. Są przeszycia i one to trochę usztywniają. Brudzić też się pewniej szybciej będą, ja po pierwszym razie widzę lekkie przybrudzenie ale nie wyglądają na niespieralne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Widzę, że gladko przeszłyscie z niewygodnego tematu konca urlopu na temat wygodnych legginsow. Az sobie poogladam te przez Was zachwalane.

I tak - wrocilam do dziennika ☺


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2017-07-26 08:50:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium