SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Anchy - remastered :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Fitzakupy? Ooooo! mam nadzieję, że pokarzesz co masz nowego (na sobie oczywiście). Poczekamy. Masz rację, że nowy ciuch i ćwiczy się nawet łatwiej, a do tego jak jest w mniejszym rozmiarze od poprzedniego, to jakby się miało skrzydła. Minus na koncie swoją drogą, ale po co w ogóle o tym myśleć



Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-06-09 07:49:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Też liczę na foty. Na Tobie oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Anchy i Teapot - jeśli tu akurat zaglądacie to mam prośbę - sprawdźcie czy dalej możecie edytować czyjeś stare posty i czy po edycji możecie tego posta wysłać. Będę bardzo wdzięczny za informację.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-06-09 08:45:58

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Night, ja juz nie moge otworzyć edycji czyjegoś posta (sprawdzone na komórce).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Night sprawdziłam na poście Eve i nadal mogę zarówno edytować jak i wysłać. Wyślij oczywiście nie próbuję naciskać ale wygląda,że mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
to mam prośbę - wyedytuj ten mój post i wyślij. OK??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Night nie da się wysłać - wyskakuje błąd serwera

Mogę wejść w edycję ale nie wysłać

uff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
OK - dzięki wielkie za pomoc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
anchy

Dziś znowu pobiegałam, wyszło ponad 7 km w tym wiele podbiegów. Moje uda dość mocno to odczuły. Myślę,że taka aktywność od czasu do czasu jest fajna ale sylwetkowo chyba nie najlepsza dla mnie. Bardzo nabija mi nogi, brałam potem nawet zimny prysznic żeby im ulżyć Lubię się tak czasem przebiec ale chyba najbardziej w bieganiu lubię prysznic po skończonej robocie

Z poza treningowych spraw (a właściwie nie tak całkiem) zamówiłam sobie dziś 3 pary legginsów, crop topy i koszulkę na trening Już się nie mogę doczekać wypróbowania. Trochę jednak poczekam,bo przyjdą mi do Polski, a tam będę dopiero w lipcu... Głupie to trochę ale jak mam nowe ciuchy to jeszcze chętniej lecę na siłownię Też tak macie dziewczyny? Plus 100% do motywacji? Jedyny minus to ten na koncie teraz


Ja też po zwiększeniu liczby interwałów i kardio mam nogi bardziej nabite, wczoraj w dżinsach było mi wyjątkowo ciasno

Niestety ale też mam słabosć do sportowych ciuchów tylko nie przepadam za kupowaniem online, bo wielokrotnie muszę potem zwracać ciuchy, ale kuszą mnie niektóre legginsy np. z gymglamour.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja też za zakupami online nie przepadam, ale łazić też nie cierpię - ostatnio usiłuję sobie coś do pracy kupić i obeszłam wszystkie galerie handlowe i nie ma nic. same jakies falbanki albo odkryte plecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT LuckyMe podsumowanie str.23

Następny temat

Jak osiągnąć wysportowaną, z minimalną ilością tkanki tłuszczowej sylwetkę? [zdjęcia]

WHEY premium