SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cregg - jedno okrążenie II część - str 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mam nadzieje ze trening nie wygladal w takiej kolejnosci jak napisales przy sile?
co do kreatyny, masz juz tego storma? bo ogolnie tego wszystkiego na raz nie da sie polaczyc za bardzo...chyba ze codziennie rano 5g mono, przed treningiem storm, a reszte to co zostanie na drugi cykl
ps. moglbys pomyslec nad stala suplementacja moze...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000


Przy zdjęciu chciałem zwrócić uwagę na ramiona... na jesień jeszcze w miare miałem - teraz wyglądają jak patyki Język wywalony i jazda

Wtorek 21 IV
interwał
-skip A 4x50m
-skip C 4x50m
-5x300m - 45s, 45s, 44s, 44s, 41s p: 2minuty + 300m truchtu
-4000m truchtu po trawie bez butów

Uwagi

-Biegane bez kolców, po żwirze, lekki powrót do biegania, bez większego zajazdu.
-Wracam do gry! TRAUMEEL - POLECAM W zasadzie nigdy nie wierzyłem w maści, ale ta maść przerosła moje oczekiwania, jak kogoś bolą ścięgna achillesa, smarować, nie pytać 3 okłady na noc zrobiłem, i juz mnie prawie nie boli, lekki obrzęk został, ale to kwestia kilku dni.

Kontrole robią na zasadzie podium na mistrzostwach Polski + 2 osoby losowo. Zasadniczo to widać, ze jak sprinter ma 40 w łapie to jest podejrzany itd i chyba na tej zasadzie wybierają te 2 dodatkowe osoby do kontroli. A więc spośród setek zawodników w kraju prawdopodobieństwo wykrycia jest naprawde minimalne, tym bardziej, ze niektore środki juz po kilku tygodniach są niewykrywalne heh.

A co do treningu na siłce - robimy trening obwodowy, przerwy nie są długie, czasem nawet bezpośrednio z jednego sprzętu na drugi sie wskakuje. A Storma jeszcze nie mam, ale juz zamówiłem, a stałej suplementacji nie ma sensu robić, bo w wakacje (czyli za 2 miesiace) nie trenuje Zrobie tak jak mówiłem - od pierwszego będe jadł storma i gitara

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-04-21 18:57:26

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Czemu nie trenujesz, to najlepszy okres a treningi właśnie, zrób sobie przez wakacje tlenówke i siłę. Jak przyszły rok już ostatni w szkole to myśle że powinieneś pocisnąć na maxa :P

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Środa 22 IV
siła
-dynamiczne półprzysiady 8x10 do 85kg
-dwugłowy 6x10x30kg
-czworogłowy 6x10x50kg
-łydki na suwnicy 6x10x160kg
-grzbiet 6x10
-brzuch ze zwisu 6x10
-klata atlas 2x10x60kg 2x8x68kg 2x6x75kg 1x4x85kg

Uwagi
-do przodu

W wakacje nie trenuje, bo będe najprawdopodobniej pracował, w ogóle mamy treningów, chyba ze ktoś na mpj zrobi minimum, ja na to mówiąc szczerze nie licze, na płaskim cięzko, bo az 49,60 a przez ploty tylko z raz pobiegne i tez niskie minimum nie jest - 56s. Więc odpada. Pod koniec wakacji tylko przygotowawczy obóz, bo we wrześniu mistrzostwa polski SZS.

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000


Biegi heh. Ten wariat na przedzie to mój główny rywal na 400m (a jednocześnie i partner bo obaj na celu mamy mistrzostwo województwa 4x400) Ja "w młynie" w czerwonej koszulce

Czwartek 23 IV
szybkość
-2,5km truchtu
-12x: 100m sprintem + 100m marszu + 200m truchtu. Setki po 13s, rzadziej 14s
-3,5km truchtu

Uwagi
-szukanie odpowiedniego luźnego kroku
-bez kolców, nie będe chyba uzywał w ogole na treningach kolców w tym sezonie.
-wszystko ok, takie treningi pod szybkość najbardziej lubie, troche jeszcze czuć achillesa, nie jest w 100% sprawny, bedzie dobrze! :D

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-04-23 20:37:42

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Piątek 24 IV
siła ogólnorozwojowo
-ok. 200 powtórzeń na siłowni na górne partie - głównie biceps i góra pleców

Uwagi
-siła sporo skoczyła, na wyciskaniu 70kg z łatwością wycisnąłem, a ostatnio mnie ten cięzar przygniatał, jestem zadowolony, teraz jestem chudy jak drabina a do tego sporadycznie robie klatę. Ogólnie czuję moc konia w nogach, heh dobrze kreatyna na mnie działa, ciekawe jak bedzie po stormie

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Nie puchną Ci łydki po mono??

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Sobota 25 IV
rower - 20+ km

Ja mam specyficzny trening, teraz mam okres gdzie długich wybiegań bardzo mało robię, a biegam krótkie szybkie odcinki, dlatego nie musze się bać ewentualnych problemów na wybieganiach po kreatynie, ale troche czuć, coś za coś.

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Poniedziałek 27 IV
leciutka siła
-nogi na suwnicy 8x12x140kg
-brzuch 6x12x7,5kg
-triceps 3x10x25kg
-klata 8,6,6x50kg
-kilka podciągnięć, 2 rzuty oszczepem

Uwagi

-trening taki tylko aby zrobić, jutro zawody, w końcu kończe te długie biegi, ostatnie takie zawody Załozenie: zdobyć jeden punkt dla szkoły, jutro napisze czy mi sie udało, heh nie dla mnie przełaje
-retencja wody, niby tylko 5g mono rano, a czuć, rano 68kg wazyłem, czyli troche skoczyło (2-3kg) od piątku storm, mam nadzieje, ze odpłynie

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-04-27 20:00:45

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1015 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585

-Wracam do gry! TRAUMEEL - POLECAM W zasadzie nigdy nie wierzyłem w maści, ale ta maść przerosła moje oczekiwania, jak kogoś bolą ścięgna achillesa, smarować, nie pytać 3 okłady na noc zrobiłem, i juz mnie prawie nie boli, lekki obrzęk został, ale to kwestia kilku dni.


Ja tylko swoje trzy grosze. Z reguły ból jest sygnałem od organizmu "przestań, bo nie wyrabiam". Maści wszelkiego rodzaju owszem, potrafią zdziałać "cuda", a w tym wypadku po prostu sprawią, że nie będziesz czuł bólu, a także znikną stany zapalne - organizm przestanie naprawiać uszkodzenia. Ale same uszkodzenia nie znikną. Może być tak, że nie będziesz ich czuł, ale one będą się coraz bardziej i bardziej pogłębiać. Aż w końcu trzaśnie... i żegnaj, kariero sportowca.

Nigdy nie myśl o drugim miejscu.
VEGE POWER!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II małe pytanie

Następny temat

dyzy problem fbw

WHEY premium