SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cregg - jedno okrążenie II część - str 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Bardzo dziekuje

Powiem tak:
- polprzysiady i suwnice masz niezle 'maxy', naprawde podziwiam, masz silne nogi !!!
- widac po dzienniku, wszystko dopiete 'na ostatni guzik'

GRATULUJE samozaparcia
Ja chcaialbym zaczac biegi dlugodystansowe. W sumie najpierw poldystanse. Zauwazylam, ze wypoweidziales sie tez w kwestii 'dopingu'. Chodzi mi o B12.
Ja to zawsze bylam temu przeciwna ... nie wiem dokladnie jakie ma dzialanie (byc moze nie doczytalam w Twoim dzienniku ) B12.

Masz na prawde super wyniki !
Bede zagladac

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Ja miałem jechać do Siedlec, na II lige Ale kilka osób się wyłamało i niestety trener odwołał wyjazd. Kilka osób pojechało samochodem, też miałem jechać, ale nie było już miejsca... Gdybym wiedział, ze dzisiaj nie będe startował zrobiłbym wczoraj ostrą siłę, a w czwartek interwał. Dzisiaj ciągle burze, i tez nic nie będe raczej robił.

Za tydzień nie ma zadnego mitingu, a za dwa tygodnie będe na mazurach, więc tez nie wystartuje, czyli szykuje mi sie przymusowa przerwa od startów, pewnie dopiero w czerwcu będe miał 1-2 ostatnie mitingi + w wakacje jakieś rekreacyjne starty (moze human race itd) To tyle z najblizszych planów.

akneraj - Dzięki Dziennik moze wygląda przejrzyście, ale tak naprawde całe moje trenowanie to jeden wielki burdel Wystarczy spojrzeć na dzisiaj - do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy jadę na zawody czy nie. W ogóle w szczycie formy byłem... jak zaczynałem dziennik Na pierwszej stronie - półprzysiady 10x125kg w ostatniej serii, 250metrowe podbiegi, czy 14 kilometrowe rozbieganie, teraz ze 3x lżej trenuje Źle dobrana suplementacja... (5kg mięsa mi przez ostatni miesiąc przybyło ), małe i duze kontuzje... Jest mnóstwo zagadnien, do których mozna się przyczepić. Podsumowując 20 stron dziennika - najlepiej mi chyba poszły halowe starty, kiedy byłem w pełni zdrowia, i biegałem ramie w ramie z najszybszymi ludźmi w województwie. Ale nie mogę się poddać, muszę zapiepszać, bo za rok czekają mnie egzaminy do służb mundurowych, które chciałbym zdać na 200%

A co do b12 - to nie doping, to tylko witamina, i to o wątpliwym działaniu, do dzisiaj nie wiem czy zwiększa hemoglobine. Kolega który na miesiąc po cyklu zrobił badania krwi, nie miał podwyższonego jej poziomu

pozdrawiam

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-05-23 12:16:27

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
he he ... ... moze i burdel, ale mysle, ze zaganiany jestes, to tez moze byc powodem

Co do B12 ... tak myslalam, ze to witamina, tylko myslalam, ze cos innego tym 'b12' nazywacie
Jaka dawke sie bierze/wstrzykuje jesli juz mowa o jej braniu, bo b12 chyba mozna przyjmowac w naturalny sposob poprzez spozywanie odpowiednich produktow z ta witamina? ... jesli kolega nie mial podwyzszonej hemoglobiny, to byc moze jest cos co ja obniza, albo miesiac to za krotki okres aby cos stwierdzic, ... robil inne badanie na 'ten temat'.
Wiesz, ja sie za bardzo nie orientuje, ale byc moze cos w tym jest

Co do egzaminow do sluz mundurowych ... ja tez chcialam zdawac, ale wybralam inna droge ... bede mocno trzymac kciuki. Nie daj sie !

PS. Ja studiowalam we Wroclawiu, na UW

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000


Obóz i droga do nikąd. Brak jakiejkolwiek cywilizacji

Poniedziałek 25 V
siła
-brzuch skos 6x15
-klatka skos 3serie do 45kg
-klatka płaska 5serii do 55kg
-suwnica na nogi 8x10x200kg
-suwnica łydki 6x12x160kg
-dwugłowy 6x10x30kg
-czworogłowy 6x10x50kg
-rwania z wyrzutem nogi 6x10x27kg

Uwagi
-ok I taka mała uwaga - znajomy, od którego 200 biegam szybciej, a 300 w tym sezonie podobnie na 400 w sobote miał 51s... Widać, jak duzy negatywny wpływ na wytrzymałość miała przerwa w bieganiu interwałów z powodu kontuzji w kwietniu...

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-05-25 17:56:42

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Cregg ciesz sie ze do Siedlec niepojechales bo to byla masakra Raz deszcz raz sloneczko raz taka wichura z deszczem ze wszyscy z boiska uciekli A na tartanie niebylo widac lini od torow-tyle wody było...-wiec wynikow niebyło dobrego samopoczucia tez jednym slowem dzien zmarnowany...A na 400m bedzie lepiej... i tu zadawales pytanie czy lepiej biegac 200 czy 400, wg. mnie trenuj dalej pod 400 bo niekazdy nadaje sie na taki odcinek. A 200m to jest taki dystans ktorzy powinni stómetrowcy dobrze biegac i 400metrowcy. Aha i czekam na 3 klase na 400m -powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Wiem, słyszałem, ale jeden koleś podobno 47\400 nabiegał
I właśnie o to chodzi, ze nie kazdy moze biegać 400m, obawiam się, ze najlepsze czasy biegałem, kiedy byłem takim pistoletem. Stawałem na bieżni i nie myślałem co będzie zaraz, tylko biegłem sprintem, zeby dogonić zająca na pierwszym torze Potem pół godziny nie mogłem chodzić Teraz chyba biegam inaczej, więcej myśle, prywatnie też zmądrzałem Tu też z jedna sekunda moze tkwić i wiem, ze trzeba to przełamać.
Ostatnio polubiłem 200metrów, to na tym dystansie odnosiłem sukcesy indywidualne, ale trener nie chce mnie na tym odcinku
Czy na 400 III klase zrobie nie wiem, bo niewiele startów mi zostało, w ogóle jakiś z dupy ten sezon mam, nic mi sie nie układało, za rok musi być lepiej. Ale na 200 jak wiaterek dmuchnie, to myśle ze nie będzie problemów.
Dzisiaj nie robiłem treningu, bo dla zagrożonego brata musiałem z matmy pomagać 2h, bo dureń ma 11 kos To u niego sobie zrobiłem barki i biceps, bo ma sprzęt. W ogóle ostatnio jakoś więcej pisze, niz trenuje... Ale kocham ten sport, jestem juz uzależniony, i wiem ze i tak wróce do treningów i tak

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-05-26 19:25:38

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000




Środa 27 V
siła
-dynamiczne półprzysiady 6x10: 90,100,90,110,100,110kg
-brzuch ze zwisu 6x10
-grzbiet na atlasie 6x10
-skośne brzucha 4x10

-starty z bloków: 15

Uwagi
-kolano mnie boli. Chyba powoli sie sypie

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Cregg kiedy start najbliższy?? I na ile??

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Czwartek 28 V
lekki interwał
-4x300m 45s, p: 6minut
-3km rozbiegania
-2x30 brzuszki

Uwagi
-Heh biegało się szybciej\więcej\na krótszych przerwach... ale trener mówił, ze trzeba uwazać na zakwaszenie, nie zawsze trzeba robić na 100% trening
-Cykl dzisiaj skończyłem, moze nie bd mi nogi puchnąć

a na stadionie ze 2 starty mi zostały, w następny weekend jest wyjazd, ale mnie nie będzie, i w czerwcu ze 2 starty, nie wiem na ile bd biegał

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Piątek 29 V
Zawody - Kwietny Bieg 2009
Dystans: 22km
Czas: 1:45

Wychowanie fizyczne: rzut piłką lekarską: 14,0m

Uwagi
-heh jeszcze coś warte są moje stare zajechane nogi. Starałem się biec po trawie i z 70% dystansu po poboczu biegłem. Po odstawieniu kreatyny nogi przestały puchnąć, odrazu lepiej Troche mocny akcent, ale przez tydzień nie będe trenował, bo jade na mazury, więc nogi się powinny zregenerować. Nawet nie spodziewałem się, ze będe mógł tyle przebiec bez większych przygotowań (O biegu dowiedziałem się na godzine przed startem)
No cenie w sobie wszechstronność - od 50m do półmaratonu

ZDr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-05-30 08:19:32

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II małe pytanie

Następny temat

dyzy problem fbw

WHEY premium