SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cregg - jedno okrążenie II część - str 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Wtorek 20 I
siła biegowa - stadion
-2,5km biegu (dosc szybko)
-10x wieloskoki LP po 20 odbić
-5x wieloskoki na jednej nodze 15 odbić
-5x wielskoki na drugiej nodze 15 odbić
-6x wieloskoki w rytmie trójskoku 20 odbić
-6x100m
-1,5km biegu

-5x15 brzuszki na atlasie kąt 45 stopni
-3x10 klata na sztandze 40-45kg

Uwagi
-wszystkie ćwiczenia wykonywane po śniegu, po boisku (trawa)
-setki mi sie leciutko biegało, czuje ze narazie moglbym zrobic wynik w okoklicach 52s, bo nic mnie narazie nie boli, mam przyzwoitą szybkość i siłe biegową, ale jeszcze mnie oboz czeka, jak dodam dobrą wydolność, to moge zrobić ciekawy wynik, ale do tego jeszcze daleka droga.

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-01-21 07:03:28

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000


zdjecie jeszcze z jesieni - 4x100, ja biegłem jak zawsze po drugim wirazu

Środa 21 I
wybieganie
-2x ok.5km przerwa =5minut biegane ok. 22minut
-brzuszki skos 20stopni - 5x15 z obciazeniem 7,5kg

Uwagi

-zakwasy na pośladach po wieloskokach

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Cregg, respect za ten dziennik to prowadzenia czegoś takiego trzeba mieć naprawde duże samozaparcie, ale mam jeszcze pytanie co do B12, co to tak naprawde daje?? Doczytałem się że bierze udział w tworzeniu czerwonych krwinek itp., ale rezszta poza tym to dla mnie jakiś bezsensowny lekarski bełkot i nic nie rozumiem, więc prosze Cię o wytłumaczenie w skrócie, no i czy jest różnica między przyjmowaniem tego w zastrzykach, czy tabletkach??

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Czwartek 22 I
Podbiegi - ulica asfaltowa
10x 150-170m biegane po ok. 30s przerwy: 4-5 minut

Uwagi\
-cały mokry i w błocie wróciłem, ale zadowolony Nic mnie nie boli, jestem zdrowy, noo i forma tez moze być, ale jeszcze musze doszlifować wytrzymałość, za tydzien mam 9dniowy obóz i tam będe pewnie pracował nad wytrzymałością.


B12? No z tego co piszą zwiększa produkcje czerwonych krwinek, a to one są nośnikiem tlenu do komórek, więc przynajmniej teoretycznie zwiększa sie wytrzymałość (jeśli ilość krwinek sie naprawde zwiększa, to moge obiecać poprawe wytrzymałości, bo to wlasnie one w duzej mierze na nią wpływają) Miałem zrobić badania po zastrzykach, ale w grudniu po trzech średnio mi sie chciało, moze zrobie po obozie (mam 6strzałów, jeszcze moze 5 dokupie). Odemnie z klubu duzo osob sie tym bawiło (między innymi medalista MEJ) i wyniki robili naprawde imponujące, ale szczerze mówiąc nikt nie wie, czy to dzieki witaminie, czy dzieki latom pracy, czy dzieki efektowi placebo... Ja u siebie zanotowałem jakąśtam poprawe, ale czy to dzieki strzałom pracowało mi sie lepiej na treningach nie wiem B12 zaliczyłbym raczej do suplementów, bo napewno nie dziala jak sterydy (moim zdaniem duzo bardziej wynik na 400 poprawiłby mi winstrol czy odpowiednio uzyty teść, ale jeszcze za młody jestem) no tyle, ze droga podawania jest niekonwencjonalna - od tyłu xD W tabletkach nie ma sensu brać, bo do krwioobiegu tak naprawde trafi bardzo mała ilość tego, co połkniesz, z resztą pomysl na chłopski rozum - czy gdyby tabletki dawały to samo co zastrzyki, to czy bym sie kłuł? W kazdym bądź razie nie ma co liczyc na mistrzostwo swiata po kilku zastrzykach, ale byc moze poprawi wytrzymałość o te kilka %, a kto trenował lekką ten wie, jak wazne moze byc kilka setnych sekundy, albo kilka centymetrów

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Piątek 23 I
Siłownia
półprzysiady 8x10 do 112kg
brzuszki na skosie - 20 stopni - 6x15
rwania sztangi 3x10 30kg
chwila (dosłownie) ćwiczeń na płotkach ;-P

Uwagi
-wszędzie burdel, bo przygotowania do studniówki... ale juz w poniedziałek hala pewnie bedzie wolna

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-01-23 18:33:41

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
ach te studniówki

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000


pełne skupienie W drodze na zawody

Poniedziałek 26 I
stadion - interwały
4x (jedna seria to coś takiego: 300m sprintu, 4minuty odpoczynku, 500m szybkiego biegu, 6 minut odpoczynku.) czyli w sumie cztery trzysetki i cztery pięćsetki.

Uwagi
-cięzkie warunki... namoknięty żwir jest miękki i strasznie ciezko noga chodzi, podudzia bolą.
-ostatniej pięćsetki zrobilem... 300 metrów na ostatnie dwięście dosyć mocno mi tempo spadło, trzeba było nie balować w weekend
-waga rano 66,6 (ave satan ) Będe musiał powoli wage zbijać, chciałbym na sezon (zaczynam na początek marca jakies nieistotne zawody) wazyć 64kg, chociaz i tak juz duzo schudłem, ale jeszcze troche jest do zbicia.

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Wtorek 27 I
Hala
-krótka rozgrzewka
-8x30m skip A
-8x30m skip C
-8x30m skip B
-6x30m biegi o prostych nogach (tzw skip D)
-skipy na jednej nodze (Drugą prawie prosta) 3xLewa, 3xPrawa po 30m
-6x30m marsze sprinterskie z wyskokiem i wysokim unoszeniem kolan
-przebiezki 15x40m
-3serie brzucha (kazda seria 20scyzoryków + 10wznosów nóg w zwisie)

Uwagi
-nie przyłozyłem sie do treningu , jakis ospały chodziłem - ciezki dzien w szkole.

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Środa 28 I
-wybieganie - 45minut dosyć szybkiego biegu (-jakaś minuta bo wpadlismy w błoto )
-przejścia pod płotkami 6x 8płotków
-przejścia nad płotkami 6x lewa atakująca, 6x prawa atakująca 8płotków
-6x31brzuszków (kolega robił po 30, wiec nie mogłem byc gorszy )


Uwagi
-drętwiała mi prawa stopa... kiedys tak miałem na kreatynie, ale teraz nie biore, wiec nie do końca wiem co sie dzieje.

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Czwartek 29 I
podbiegi
10x 180-200m biegane po 34-36sekund. przerwy - 4minuty, po pięciu jedna dłuzsza - 6minut.

Uwagi
-wszystko ok - mam akurat takie predyspozycje, ze podbiegi moge biegac i biegać ;). Jutro chyba nie będe szedł na trening a w sobote odpoczywam. W niedziele obóz, wiec nie bede uzupełniał raczej dziennika, ale postaram się zapisać treningi na kartce, i po powrocie wrzuce.

zdr!

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II małe pytanie

Następny temat

dyzy problem fbw

WHEY premium