SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cregg - jedno okrążenie II część - str 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Już nie biegam 400

Wtorek 20 X
-rozgrzewka
-skip A 6x40m
-skip B 6x40m
-skip C 6x40m
-naprzemienstronne podskoki 6x40m
-starty pozycyjne 8x15m
-przebieżki 20m max + 20m luz
-rozciąganie
-scyzoryki 4x20

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
A ile by było przyzwoity czas na wygraną na 400 bo myślę za rok się przygotować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Środa 21 X
siła
-nogi ostro
-brzuch ostro
-kaptury lekko

Czwartek 22 X
-rozgrzewka
-6x300m w okolicach 50s na przerwach 5minut
-rozbieganie 2km
-brzuch lekko

Piątek 23 X
siła
-klata ostro
-brzuch ostro

Uwagi
-jak już mówiłem jade teraz sporo siły, zeby zamienić ją na dynamikę potrzebną na halę
-biegało się trzysetki po 42-3sekundy oczywiście, ale na tym etapie przygotowań nawet wskazane jest bieganie wolno, chodzi mi o 50s

A żeby wygrać wojewódzkie? Czas ok 51 pewnie, zależy od województwa jeszcze, raz trafią się goście po 48-9s a raz wystarczt 52s

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Witam, wiem, ze dawno mnie nie było, więc w skrócie opisze co robię

Ostatnio sporo siły, do grudnia chcę dojść do 150kg w przysiadzie. Raz biegałem przełaje, sztafety 10x1500m i na tym skończyłem tak długie biegi. Cały czas przygotowuję się do odcinka 60m, chciałbym w styczniu dobrze wypaść, będzie ciężko bo sylwester i 100dniówka Dzisiaj taki mini sprawdzianik w dyscyplinach 3-bojowych. 85kg na ławce, 130kg w przysiadzie i 115 w martwym. Wiem, ze nie dorównuje nawet 3boistom-amatorom, ale i tak jestem zadowolony. W poniedziałek i wtorek fajne treningi siłowo sprawnościowe typu kilkadziesiąt rzutów piłką lekarską z rożnych pozycji i różne ćwiczenia specjalne Oprócz tego gram w zawodach szkolnych w piłę, w poniedziałek mecz o awans z grupy I być może pojadę na zawody pływackie, sor mnie pytał czy dobrze pływam, sam nie wiem

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Dzisiaj mój dziennik obchodzi pierwsze urodziny
Od poniedziałku po przerwie wracam do rzetelnego prowadzenia. I jeśli chodzi o mnie - w poprzedni piątek popełniłem 2 błędy, i niestety skontuzjowałem się - pierwszy to brak porządnej rozgrzewki, a drugi to start z bloku po treningu siłowym. Po przysiadach na siłowni robiliśmy starty z bloków, i niestety naderwałem mięsień dwugłowy lewego uda, dziś mija tydzień przerwy.

Do poniedziałku!

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
W 2 tygodnie może być ciężko to wyleczyć, ale powodzenia.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Fakt, cały czas boli, nie mogę mocno trenować, już po hali.

Czwartek 3 XII

-kilkadziesiąt rzutów piłką lekarską, różne pozycje
-grzbiet z piłką lakarską 5x10
-brzuch scyzoryki 40
-8płotków - hopy
-20minut siatkówki

Piątek 4 XII
-siła ogólna, brzuch plecy bicepsy klata jeśli chodzi o nogi - tylko łydki robiłem

uhh mam duuuzo nauki, matura sie zbliża, a chce dostać się do szkoły oficerskiej, więc duże wyzwanie przede mną

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Oficerska ale gdzie?;p ja tez planuje.. osobiscie chce isc do wroclawia ;p
Pozdro mam nadzieje ze sie zapoznamy na hali ^^ ale watpie zebym sie dostal na MPJ xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
podobno jest strasznie trudno się tam dostać, teraz nawet do kilkunastu - kilkudziesięciu osób na miejsce, dlatego dziennie siedze koło 3h nad lekcjami, zeby jak najlepiej zdać maturę z matmy i fizy A co do MP - ja chciałbym pojechać do Spały, dzisiaj trener coś mówił na ten temat, ale kontuzja mi "wycieła" 2 tygodnie, przez co nie mam szans dobrze sie przygotować, i chyba nie pojadę

Poniedziałek 7 XII
siła
-przysiady 10,6,6,6,6,6 do 100kg
-dwudłowy 4x10x25kg
-czworogłowy 4x10x25kg
-brzuch ze zwisu 3x10
-brzuch na ławce skośnej 2x10x10kg
-rwania sztangi z wykrokiem 4x10

Uwagi
-na czworogłowy bardzo delikatnie, boję sie, że po kontuzji zostanie nie tylko uraz w postaci blizny w mięśniu, ale także w psychice, mam teraz taki wewnętrzny strach przed szybkim biegiem...
-dzień straaaszny, w ogole nie chcialo mi sie nic robić...

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-12-07 18:18:02

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Witam widzę ze też z Lubelskiego
Przeglądając dziennik natknąłem się na wzmiankę o uczestnictwie w zawodach :
V miejsce na MW SZS 10x1500 Lubratów 08

Czy nie chodziło Ci o Lubartów ?
Bo z tamtąd pochodzę .
Powodzenia życzę

Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-12-07 18:25:35

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II małe pytanie

Następny temat

dyzy problem fbw

WHEY premium