SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cregg - jedno okrążenie II część - str 22

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Jeden słabszy wynik nic nie znaczy Wzwyżka/spadek formy to norma
Tym bardziej ze było ślisko...
Nie poddawaj się !
Zdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Piątek 20 III
hala
-6x40m skip A
-6x40m skip C
-6x40m nozyce
płoty: 8 płotków 84cm, odległość 3stopy
-pędzle 6xL 6xP
-zakroczna 6xL 6xP
-przejścia nad płotkami 6xL 6xP

-3 przebiezki dogrzewające
-ok. 20-30 przeskoków z biegu nad płotkami 92cm, w międzyczasie ćwiczenia rozciągające
-10x hopy na tej samej wysokości, 3 stopy odstępu
-6x20 scyzoryki

Uwagi
-wczoraj trener powiedział, ze minimum na MPJ na 400ppł jest do nabiegania (na 400 juz nie jest taki przekonany ) ale zaczynam od zera, nigdy nie skakałem płotków, narazie troche słabo mi to idzie, ale myśle, ze taki całkiem "anty" nie jestem i w 2 miesiące zdaze sie nauczyc w miare dobrze biegać, nie musze umieć perfekcyjnie jak na 110ppł, chodzi mi tylko o to ,zeby umieć przeskoczyć płotek bez większej straty szybkości.

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-03-20 18:20:42

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000






Nike Celar 2 - kolce sprinterskie, w których będe biegał sprinty w tym sezonie. Nie ukrywam, ze chciałbym zrobić dobre wyniki w sprincie tego roku, bo na hali w miare dobrze mi poszło, i mam nadzieje, ze te kolce mi w tym pomogą. Nie biegałem w nich jeszcze, na treningach chyba od kwietnia wskakujemy w kolce, ale jak zakładałem pasowały idealnie, lekkie i ogolnie są spoko. Do przełai trener zamówił mi inne kolce dla średniodystansowców, ale chyba nie wezme, moze komuś innemu bardziej sie przydadzą

Sobota 21 III
odpoczynek

Niedziela 22 III
zabawa w air alert

-wznoszenie łydek 2x35L + 2x35P
-wstępowanie 2x40L + 2x40P
-podskoki na łydkach 2x70
-ćwierćskoki 4x80

-brzuszki 4x40

Uwagi
-nienajlepiej sie czuję, miało być rozbieganie, ale sobie w ten weekend odpuściłem. Zrobiłem kilka ćwiczeń z AA2 bardziej z ciekawości niz jako normalny trening. Troche sobie poskakałem, bo nie lubie bezczynności, a wiem, ze konkurencja nie śpi Dobrze pali uda, mozna zrobić dobry wyskok na tym planie, ale niestety niszczy kolana...

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-03-22 14:16:33

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Fajne ile dales za te kolce ? Zastanawiam sie nad zakupem z usa jak myslisz oplaca sie, czy lepiej w polsce poszukac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Poniedziałek 23 III
siła
-dynamiczne półprzysiady 8x12 do 85kg
-brzuszki na skosie 45stopni 6x10, obciązenie na klacie 7,5kg
-dwugłowy na atlasie 6x10x30kg
-czworogłowy na atlasie 6x10x50kg
hala
-pasy 6x30m
-ćwiczenia na płotkach 7płotków (było 8, ale sie połamał jeden ) pędzle 6xL + 6xP

Uwagi

-brak większych zastrzezen

Ja dałem za nie pare złotych, od zawodnika z Łodzi, który juz skonczył bieganie (i jak sie nie myle, to są kolce klubowe ). Kiedys to były strasznie drogie kolce, ponad 400zł, teraz chyba mozna je kupić za 59$, chociaz wyszły juz celar 3 Sam zobacz jak Cie taniej wyniesie razem z przesyłką, chociaz teraz dolar drogi

zdr

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-03-23 17:54:30

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
19,90$ za te kolce
http://www.eastbay.com/catalog/productdetail/model_nbr--46458/sku--07240161/size--/cm--GLOBAL SEARCH: KEYWORD SEARCH/#sku=07240161&size=15.0

Na allegro widziałem za chyba 79zł 44 rozm

Ale dość dziwne te kolce bo jakoś mało kolcy mają, a w sprinterskich powinno być ich chyba bardzo dużo

Zmieniony przez - Sportsmen9 w dniu 2009-03-23 20:14:19

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Ceny wysylki mnie nieobowiazuja wujcio przyjezdza i tak planuje jak go wykorzystac A kolce klubowe w sumie mam tylko takie nie za fajne xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Wtorek 24 III
tempo
-500m szybkiego biegu (1:27, 1:27, 1:28, 1:26, 1:24)
-1minuta odpoczynku w miejscu
-100m sprintu
-2minuty marszu
-2minuty truchtu
-2minuty odpoczynku w miejscu i znowu wszystko od początku - 5 takich serii
hala
-scyzoryki 6x20

Uwagi

-po 3 seriach achilles zaczął mi dokuczać, w grudniu sie z nim męczyłem, ale widze, ze wrócił
-w czasie biegu szukałem luzu, fajnie i luźno mi sie biegało, nie było zajazdu, tylko czasem musiałem krok skracać, jak to w grupie.



Nie wiem ile te kolce kosztują, mówiąc szczerze to niebardzo mnie to interesuje, wpisałem w wyszukiwarce, i było na pierwszej lepszej stronie 59$, dobre są i juz! ;-P

------------------

Mi sie wydaje, ze w stanach bardziej sie opłaca kolce kupować, tylko uwazaj, zeby wujek po sezonie nie przyjechał

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000


Lubelska hala, kiedyś fajnie mi się tam biegało, w 08 czwarty na 60m byłem w juniorach młodszych na wojewódzkich (zal jest taki, ze po kwalifikacjach prowadziłem ) Z tego co wiem, jeszcze w styczniu była zamknięta, nie wiem jak teraz

Środa 25 III
siła ogólnorozwojowo
-rozgrzewka, dosyć długi trucht
-biceps 7x10 do 30kg (atlas)
-triceps 7x10 do 30kg (atlas)
-barki
6x10 do 30kg (atlas)
-plecy 6x10 do 45kg (atlas)
-klata 4x10 do 45kg (atlas)
-brzuszki 6x20 na skosie 35stopni
-opady na materacach (na dwugłowe) 6x10
-lekkie rozciaganie

Uwagi

-boli mnie prawe sciegno achillesa... kiedys sie męczyłem, i ból powrócił, musze troche odpuszczać treningi, bo wole kilka dni odpuścić, niz męczyć się miesiąc z tym, tym bardziej ze powoli zblizają sie mistrzostwa województwa, impreza na ktorej naprawde mi zalezy, jak trafi mi sie dobry dzień, to mam szanse nawet na kilka medali... Chciałbym od poniedziałku zacząć juz normalne treningi.

zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hejka fajne kolce

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS II małe pytanie

Następny temat

dyzy problem fbw

WHEY premium