SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 276772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Makaron spagetthi pelne ziarno lubella + sos i cycek


Jak to jest z tymi warzywami w porze okolo treningowej? Bo juz sie pogubilem Mozna je jesc wtedy czy nie?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Po treningu raczej unikaj przed możesz dać w małej ilości jeśli nie odczuwasz żadnych wzdęć czy spraw tego typu podczas treningu.

JAJECZNICA pomidorek i cebulka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Deserek - owoce w sosie waniliowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Poszedł... szpinak smażony na masełku i twaróg zmieszany z odrobiną kefiru oraz 2 łychy oliwy z oliwek Mmmmm... Pycha i jak się nażarłem Jutro nie wstane chyba

Zmieniony przez - Excelion w dniu 2008-07-08 21:30:11

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twaróg i nektaryna, ale słodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Heh dzięki za aprobatę studentsky. Ja generalnie to uważam pieczary za jeden z lepszych produktów szczególnie na redukcji (na której bynajmniej nie jestem ale pasuje mi smak) bo może nie mają za wiele wartości ale tez nikłe kalorie i można ich zjeść full. Tak że ogólnie polecam. A i właśnie wróciłem z grilla był browarek i kiełbaska ale pochwale sie ze kupiłem sobie nie jak wszyscy kumple toruńska czy śląską tylko wiejską drobiową!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Właśnie zjadłem michę otrębów z jabłkiem, ale myślałem, że się zaraz porzygam...! Okropne było, ale czego się nie robi dla diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
wlasnie lece se zrobic placek twarogowo /owsiany ^.- z polewa z truskawek F <Pycha>:D

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
130g śledzia w oleju a po jakimś czasie truskawki z jogurtem naturalnym;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To u Was jeszcze truskawki są ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skakanka ważne

Następny temat

Spadki przy braku treningu

WHEY premium