SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 277219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1098
Twaróg z łyżeczką kakao dla smaku, a tak poza tym to smacznego wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolos - Heh dla Ciebie mam podziw, że umiesz tak bez żadnych oporów wszamać taki np. biały chleb z kiełbasą Ja od kiedy zainteresowałem się w miarę zdrowym odżywianiem nie potrafiłbym zjeść takiego czegoś. Owszem, robię sobię odstępstwa od diety, ale biały chleb i kiełbasa taka zwykła sklepowa jakoś mnie tak odciągają zdr.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-03-12 06:34:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
parówki potrafie zjesc nawet


Jem dla własnej przyjemnosci, najwyzej pożyję te 10 lat krócej.Lepsze to niz bycie zgryzliwym staruchem
Do tego wzgledy ekonomiczne. Starszych ciezko przekonac do porządnej wołowiny, dlatego wiele kasy na żarcie poszło z mojej kieszeni. Jak teraz pomyślę ile imprez mogłem za to zrobic, ile alkoholu kupic to mnie **** strzela

pociesze Cie. Zaraz bede jadł płatki owsiane, z twarogiem i tartym jabłkiem

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-03-12 07:06:41

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308


hrhrhrhrh

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
ja wlasnie o******lilem kaszanke i kielbase z grila - potreningowy mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze trochę of topa Kolos - też bym se zarzucał takie rzeczy kilka razy w tyg, ale jakoś od kiedy się zainteresowałem ćwiczeniem, sylwetką itp to jakoś mam opory i jak se wszamię np taką bułę ze zdjęcia, jogurt owocowy i różne takie rzeczy to mam wyrzuty. Staram się nie zawracać sobie tym dupy, ale jednak trochę się przejmuję tym, żeby się nie zalać, nie utyć. Nawet raz kiedyś ojciec mi powiedział, że mam jakąś obsesję z tym żarciem.
Trochę się za bardzo chyba w to wkręciłem, muszę jakoś spróbować wrzucić trochę na luz, w koncu nie będe żyć wiecznie, nie pakuje zawodowo a jakieś przyjemności wszystkim ludziom się należą Heh, jakoś po Tobie wogóle nie widać, że masz tendencje do zalewania. Masz szczęście do sylwetki zdr.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-03-12 16:05:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308


od dzis bardziej powaznie za żarcie się wziąłem

ale kaszy manny i piwa nie wyeliminuje

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja dziś poluzowałem. Chcę postarać się przejść na wypośrodkowanie Czyli ani za mocno w tę stronę ani w tę. Dziś zjadłem na obiad schabowego, takiego mmm w panierce. Smakował jak jakieś delicje normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
i o to chodzi

jak to sie mowi, zycie smaku nabrało

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464


kolega ze sceny mma sie pochwali

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skakanka ważne

Następny temat

Spadki przy braku treningu

WHEY premium