SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 275966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11907




Zmieniony przez - mad.maxik w dniu 2008-07-11 15:24:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Jajka na twardo
Ziemniaki
Brokuły
Sos chrzanowy

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Curry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Pulpeciki z cyca wg przepisu konia. Jadłem koło 14

Ehh, nie mogę wysłać zdjęcia. Bym wam smaka narobił. Spróbuję wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Makaron swiderki pelne ziarno + ryba. Bez dodatkow. "Jedzenie niedobrego zarcia czyni nas twardszymi"

Mam pytanie do kogos kto zna sie na "kucharzeniu" :P Mam zamiar na noc jesc twarog ze szpinakiem (miksowac bede to w mikserze). Da sie w jakis sposob (dodajac cos do miksowania), zeby bylo w miare zjadliwe ?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie będzie to dobre, wykombinuj coś innego. No chyba, że jesteś hardkorowcem, to jedz

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-07-11 17:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Moj kumpel wczoraj mi mowil, ze jadl przez cale liceum na sniaadaie zmiksowane 2jajka + duzo szpinaku + 6 lyzeczek cukru. Nic nie cwiczyl, a wyglada calkiem niezle. Moze nie jakis mega koks, ale on NIE cwiczyl :)
Wiec sobie pomyslalem, ze zrobie to samo, ale na noc, wiec twarog zamiast jaj. A ze smakiem nie ma problemu, zjem wszystko, byle w pitnej formie :P

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9544
Ja np. dziennie jem ok 1,5 - 2,5 kg warzyw. Wiec musze wliczać chyba ww z nich... jak sądzicie?

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Dziś wpieprzałem kiełbe z ogniska, potem znów mięso z żeberek z ogórkami małosolnymi i kaszą ;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skakanka ważne

Następny temat

Spadki przy braku treningu

WHEY premium