SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 65404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Jak upchnąć drugą porcję kreatyny, gdy 1 biorę pół h przed treningiem, a trening mam o 7 rano? Wrzucać po treningu (wtedy 1 i 2 porcję dzielą max 2h), po obiedzie, czy może z białkiem na noc?

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
daj po treningu lub popoludniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Witam kończe cykl na stormie +shock , co zarzucić po nim ?... może być aakg + beta-alanina?... czy firma trec i olimp będzie odpowiednia? nie przepadam za nimi ale że tak powiem nie mam wyboru. Oczywiście cykl opierał się typowo na masie.. teraz cel utrzymać ją bądz dopić więcej kg.

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402588
moze byc to co podałes moze byc w przerwie od krety (na cyklu oczywiscie tez), firmy jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
ok dzięki...

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
trzymaj diete to spadków nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Oby... przed cyklem zafundowałem sobie 4 kg. spadek wagi zaniedbałem jedzenie, byłem zbyt zabiegany.... gdyby nie spadek miałbym już 90 kg wagi , ale cóż... będę trzymał michę.. ;)

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173
1) cel Masa - siła i pobudzenie
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: nitrobolon II/S.A.W
3) staż Prawie 2 lata
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: co wybrać na pierwszy raz. Czytałem że nitro nie jest już takie samo jak na początku, a S.a.w nie na wszystkich działa. to które wybrać aby wystarczyło na 8 tyg. stosowania.
To będzie dodatek do krety mono
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Mono, jabłczan
6) możliwości finansowe: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2012-02-13 14:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
jade TCM Olimp 10cap/d bez różnicy czy treningowy czy nie. Waże 105kg
ile to pociągnąć dni

FGK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

Następny temat

Dobor supli

WHEY premium