SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 65185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
Cześć. Mam problem w dobiorze kreatyny.
1) cel: Masa i jeszcze masa.
2a) nazwa produktu/produktów*:Monohydraty wszystkie.
3) staż:6 miesięcy.
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego:1 cykl od 2 lat.
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat:Vital MAX 500gr. 3,5 kg w górę z siłą nie pamiętam.
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie:Chodzi o to ze wiem ze teraz to tylko monohydrat ale sa rozne z roznymi dodatkami i czy cos jeszcze do tej kreatyny jakies aminokwasy czy witaminy jeszcze zeby lepiej sie wchlaniala. Jem jeszcze MM z zenszeniem i kwasy omega 3 z Olimpu. Wiec jaki monohydrat. Slyszalem ze Universal jest lepszy od Vital Maxa.


Zmieniony przez - ALX w dniu 2011-12-25 14:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
Nie wiem czy chce wiec sie pytam czy te BCAA jest do czegos potrzebne czy to nie pieniadze wyrzucone w bloto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie są to pieniadze wyrzucone w bloto
jednak przy masie nie jest to priorytet - bardziej potrzebne są na redukcji

IMO ja stosuje zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
Dzieki bardzo to zamawiam kreatyne a jeszcze jedno jesli chodzi o dawkowanie to 5gr na czczo i 5gr po treningu a w dni nietreningowe raz 5gr czy jakos inaczej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
tak jak napisales jest git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
1) cel: masa
2a) nazwa produktu/produktów*: Kre Alkalyn ( olimp ) + BCAA
3) staż: 14 miesiecy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 2 miesiace
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: mono , bdb działanie zwłaszcza na siłe
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: szukam uzupelnienia w postaci BCAA (kapsułki) moze ktos cos doradzi taniego? Bardzo wazna jest tu cena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 605
chodzi mi raczej o to , ze nie mam tego jak rozupuszczac bo na silownie ide odrazu po szkole ;) Dlatego wole Capsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

Następny temat

Dobor supli

WHEY premium