SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 65205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
z 8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Lonely_day
1) cel Masa - siła i pobudzenie
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: nitrobolon II/S.A.W
3) staż Prawie 2 lata
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie: co wybrać na pierwszy raz. Czytałem że nitro nie jest już takie samo jak na początku, a S.a.w nie na wszystkich działa. to które wybrać aby wystarczyło na 8 tyg. stosowania.
To będzie dodatek do krety mono
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Mono, jabłczan
6) możliwości finansowe: 150




moze byc i saw

lub:
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_100_Pure_Power-opis26686.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1037
1) cel : masa
2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*:PVL Mutant Mass, OLIMP Vita-Min Multiple , OLIMP BCAA Mega Caps , OLIMP Creatine Monohydrate
3) staż : 1 rok
4) dokładny opis problemu/konkretne do nas pytanie:Czy takie połączenie będzie dobre i stosowanie , Mutant do uzupełnienia diety , vita 1 caps w trakcie obiadu , bcaa przed i po treningu 1g/10kg kreatyna 5g przed i po 5g
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: OLIMP Gain Bolic 6000 4000g , Creatine Monohydrate (1 cykl)
6) możliwości finansowe:500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zestaw git
dawkownie ok
w dnt 5g mono i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5584
Mam pytanie o sens łączenia cyklu kreatynowego z cyklem z Boosterem testosteronu. Czy takie rozwiąznie ma sens. Mój staż treningowy to 3 lata, ostatnią kreatyną, którą brałem było Cell Mass. Czy można łączyć mono z jakimiś bardziej złożonymi odmianami kreatyny. Skończyłem 3 tygodnie temu cykl z Nitrixem, Nitrobolonem, Cell Massem do tego dorzuciłem Bcaa FX Gold, Mass XXL, i OLIMP WPC 80. Teraz zamierzam dokupić Mutant Mass 6800g, białko jak wcześniej amino jak wcześniej i pozostaje pytanie jaka kreatyna(lub jakie) jaki booster testosteronu. Moje możliwości finansowe to 1000zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
chyba juz 4 raz to wklejasz
ile masz lat?
nie widze wiekszego sensu łączenia

spójrz tutaj
https://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5584
Ok, poczytałem jestem mądrzejszy co do kreatyn i około-treningowych odżywek. Jeszcze raz sory, Któryś na pewno wybiorę
Podpowiedz mi dlaczego nie mógłbym dorzucić np T-100 olimpa, u mnie na siłowni jest szał na boostery teścia i koledzy łączą go z cyklem kreatynowym. Mam 26 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja bym wrzucił pomiedzy cyklami boostera jak juz
t-100 moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5584
Twój zestaw 22 ZESTAW
Bsn N.O - Xplode - 1025g + Bsn Cell Mass - 800 g + VitaFit/SFD Pure creatine - 500 g. Wygląda ok. Czyli po tych 90-100 dniach dopiero t-100 (czyli koniec czerwca), reszta czyli Bcaa, Mutant Mass i Olimp System Protein 80 - będzie ok. Dasz jakieś wskazówki dotyczące Bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
akurat średni zestaw sobie wybrałeś
jak mam coś polecić odpowiedniego to saw/shotgun + storm/mono
bcaa przed i w trakcie treningu

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-02-14 13:13:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

Następny temat

Dobor supli

WHEY premium