SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 65355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w shocku pewnie ze 3-4g bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
moze byc 3-4 a moze byc 2-3
ja tak np. krety ze staków czy tego rodzaju supli nie wliczam bo .uj wie ile tam jej siedzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no chyba że masz podany konkretny sklad
świeżaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
no co Ty
jak jest skład podany to normalne Boćku-leszczyku-kalesonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
staruszek z Ciebie ale żarty się trzymają jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
chociaz cos mi zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1339
Witam, szybkie pytanie naczytalem sie juz wiele opini i rad ale chce takiej konkretnej. Chce po swietach zrobic 1 cykl na kreatynie bedzie to mono. Chce ten 1 razy wykorzystać jak najlepiej żeby uzyskac optymalny efekt. Teraz pytania: Zastanawiam się nad vitalmaxem albo universal (500g) jak radzicie? bo jezeli nie róznią się z byt bardzo a mam przepłacac to kupie vitala. A druga sprawa co na ten pierwszy raz mam kupic? mam już carbo, białko unsa, bcaa, co mam jeszcze dołożyć? zastanawialem sie nad tauryna i zma. Poradzcie cos pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze byc vitalmax
tauryne olej
nic wiecej nie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
1) cel: Masa mięśniowa poprawa definicji
2a) nazwa produktu/produktów*: creatyne universal ,animal pump badz shotgun
3) staż:~ 3-4 lata ? 86 kg wagi (chce dobić do 90)
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: 3 miesiące
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: -
ostatni storm +shock- potem aakg bcaa liczyłem na coś lepszego. shotgun, kreatyna universal X3? xpand, jacked.
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: zamierzam delikatnie wkręcać się do letniej formy , myślałem żeby niebawem zarzucić sobie kreatyne , po czym po kilku tygodniach przejść na animala właśnie nie wiem czy będzie to dobry pomysł taki przeskok i w jakim czasie to zrobić czy lepiej zarzucić sobie solo mono i potem animala ? nie zależy mi teraz na dużej bombie chce po prostu powoli wkręcać się do dobrej formy.Może dobór suplementów nie jest prawidłowy?
7) uwagi aktualnie jestem na samym jedzeniu plus gainer mass freak

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
odświeżam

ThePowerOfTheDolar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

Następny temat

Dobor supli

WHEY premium