SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH v2

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 65429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 406
Dziękuję, Jesteś zaj**isty!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Witam zamierzam zacząć cykl kreatynowy w ciągu tych wakacji.
Czy należy łączyć białko z kreatyną? Jak to stosować ?
Na razie upatrzyłem sobie Activlab Muscle UP Protein ( 2kg). Czy to dobry wybór, czy należy zastanowić się nad czymś innym ? Zawartość tego to 70g białka na 100g, 6g kreatyny i tauryny. Proszę o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Muscle UP sobie olej bo badziewny jest. Kup lepiej białko SFD. Możesz łączyć kreatynę z białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
A kreatyna Vitalmax Monohydrate ?
Czytałem, że dobra jest. Czy białko jest konieczne do kreatyny? Drogie bardzo jest, a środki mam ograniczone :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9112
białko nie jest konieczne do kreatyny, jest to tylko uzupełnienie braków w diecie. A kreta z Vitalmaxa jak każde inne mono, jedna z tańszych także bardzo dobry wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Dzięki wielkie za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Dołączę się do tematu i zapytam o dawkowanie. Mam zakupione 500g CM3 i 300g Mono+Beta Alanina i czy jest sens dawkować to w ten sposób:

- rano na 30 minut przed posiłkiem 5g CM3
- 30 minut przed treningiem 10g mono+BA (4,5g mono i BA w dawce)
- po treningu 5g CM3

Chodzi o to czy to się wchłonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Podbijam i proszę o odpowiedź bardziej doświadczonych w tej materii forumowiczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Na poczatku możesz dać tak ale po tygodniu-dwóch daj 10g w treningowy, tą porcje rano mozesz dać do sniadania nie musi być 30 min przed, no chyba że bierzesz dawke i się szykujesz bo branie dawki i czekanie nic nie robią mija się z sensem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Dzięki za info. Też o tym myślałem. Po 2 tygodniach odstawię MONO+BA i zostawię sobie na suplementację przed treningiem Muay Thai bo od września zaczynam. Czy to będzie lepsze rozwiązanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

Następny temat

Dobor supli

WHEY premium