SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149057

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Kvrwa byłem pewien, że w siatkówce medal będzie, ale widać niczego nie można być pewnym

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Za duzo tych pewnych bylo jak ty czy ja Jak wiadomo im bardziej sie chce tym bywa ciezej :/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Na odpowiedniki NCAA muszą być pieniądze, ja trenując w klubie za swoje turnieje płaciłem z własnej kieszeni, na uczelni muszę płacić za treningi, na które mnie zaproszono, w sumie każda sekcja na mojej uczelni wykłada kasę z własnej kielni. NCAA to jest biznes, to jest jak dobra liga w naszym kraju, można to porównać do +Ligii uczelnianej, gdzie jest kupę kibiców, zawodnicy na świetnym poziomie i pieniądze (porównałem do +Ligii bo to akurat najlepsza liga w Polsce). W naszym kraju nie ma takiej mentalności jak w Stanach. Wszyscy mówią, że hamburgery, że grubi itp., ale to działa w dwie strony, ponieważ tam się właśnie wykłada krocie na sport młodzieżowy, gdzie u nas KADRY SENIORSKIE, jak kiedyś kadra siatkówki, mają problem ze sprzętem i wypłatami. PZPN mówił, że szkółki piłkarskie powinny wykładać miasta, a nie oni, jako związek, gdzie w Niemczech po jakiejś tam porażce sypnęli kupę kasy na piłkę nożną, tam się opłaciło, a u nas pcha się kasę, a ci zawodnicy nadal są zerami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Ludzie płaczą że ta olimpiada dla nas taka lipna a jest taka lipa jak Santiago pisze ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Pieniądze by się znalazły, ale to jest tak zrewolucjonizowany i pokręcony kraj, że nie da rady stworzyć warunków...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
To akurat nie wina rządu i polityki nie mieszałbym w to. PZPN za Euro ma dostać grubo 36 mln złotych, myślicie że coś pójdzie na szkolenie młodych? Nie kvrwa, Lato i spółka podzielą łupy i resztę rzucą na budowę swojej nowej siedziby...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
jest srebro! Brawo Włodarczyk:) wreszcie się zrównaliśmy z wynikiem z Pekinu.

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
brawo, chociaż mogło być złoto, gdyby jeden z rzutów był w promieniu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Pieniądze się by nie znalazły, ponieważ w tym kraju nie ma inwestycji w młodzieży, takie Orliki to sobie mogą wsadzić, tu brakuje klubów, które prowadziły by rywalizację. W 3 lidze koszykówki drużyny z WM i muszą grać w Pomorskim, nie ma 3 ligii kobiet w siatkówce, a jeżeli powstała, to w całym kraju jest chyba kilka zespołów, są miasta, w których nie ma klubów z dobrą kadrą trenerską, klepią na zasadzie SKSów nie dając możliwości na dalszy rozwój. W Kaliningradzie jest już lepiej, ale też nie do końca, tam mają dobrych trenerów, ale słabo stoją z kasą, ale sami zawodnicy są dobzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
No dokładnie, na sksach się to kończy.
Już sam widziałem ile talentów się zmarnowało, nie było gdzie ćwiczyć to się za używki wzięli.
Niby banalne ale jakie życiowe ;>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium