SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148976

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
a sprawdzę z ciekawości, ja dziś na basenie byłem wczoraj też, od środy bez kosza, jutro sie wybieram ze znajomym, to 50m kraulem ok nastepne 25m mordęga już ale na speedzie pływałem więc źle nie jest... 1 raz na basenie byłem od 3 lat bodajże

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
tak se myślę że do teraz Lakersi są pretendentem
popatrz że jak Gortat zdobywał po 15 pkt na mecz jak z Nashem grał
to co bd z najlepszym centrem w lidze?
Do tego najlepszy SG w lidze
I Gasol jeszcze na PF
ostro będzie

ja wgl na basenie nie byłem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
no Lakers koniecznie w przyszłym sezonie chcą pierścienia :) nie zdziwie się jak im sie uda, no ale spora konkurencja jest mimo wszystko, takich wymian jak w tym rokuuu dłuuugo nie widziałem, więc parę drużyn ma czym odpowiedzieć

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
No wymiany fajne bo i do innych nazwisk w poszczególnych drużynach trzeba się przyzwyczaić i w ogóle zupełnie gra się zmieni i konkurencja. Już się nie mogę doczekać nieprzespanych nocy ahh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
również / a później na ławce w szkole odsypiamy

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Albo po prostu w domu
70% frekwencji troszkę wolnego daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
a no w sumie / ale niestety u mnie w domciu ktoś zawsze się znajdzie, np babcia z gotowym dżemorem adama na placuszki

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
mówie Ci sutson fak tap życie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Haha ten dżemor to kozacki
Kiedyś kiedyś patrzyłem co bym za 10 pkt dostał to patrze a tam jaki dżem stoi jakiegoś Adama myśle sobie WTF?!

No jak ktoś w domu w takiej sytuacji jest to potajemnie zabiera się plecak,buty, ubranie i do szafy że niby nas nie ma
Mam nadzieje że nikt znajomy tego nie czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
/ wgl to na boisko isć, i tam sie już ew kimnąć

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium