SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148983

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
W tym cluckin bellu to jak się wchodzi i te kurczaki Cię witają to tak mówią od niechcenia
już w depresje popadły w tej robocie huehue
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Haha dokładnie Sutson / Cris, ja stosuje tą samą metodę, tyle że babuszka mieszka ze mną / Toyman, będzie maso-rzeźba, jeszcze big smoke'a wezmę

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Sutson, zrobiłem już pod koniec 4h nego rzucania... nie miałem siły już, ale chciałem Ci tylko byle jakie video przesłać, żebyś nie mówił że się nie postarałem / to było specjalnie dla Cb synu jak obejrzysz to usune i wstawię pod koniec roku coś dobrego ;) jakiś mix fajny jak gramy z ziomkami, na hali najlepiej, może już paki będą leciały

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
wgl to było w środę, boiska pozamykane bo swięto, i musiałem zapyerdalać na zadupie 6km od domu, poświęciłem się

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Nom obejrzałem.
Ty se jakieś jaja robisz?
Myślałem że rzuty ale z widokiem na kosz a nie na Ciebie
Po dryblingu widać że masz czucie piłki good tylko trochę wolny ten drybling.

Ja bym ponagrywał coś ale nie mam kamery to raz a dwa nie ma mnie kto nagrywać bo tu w tym burdelu nawet na kosza nie ma z kims wyjść.

Gdybym uprawiał piłkę kopaną to nawet 20 by się znalazło ale o koszu to mogę zapomnieć.

Tak wgl zaraz się porozciągam trochę i idę na kosza (lampa koło kosza jest i fajnie tak wieczorkiem się rzuca).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
O to zayebiście masz tak wieczorem wyjśc przy świetle porzucać, ja równiez mam takie boisko na szczęście :) / wolny drybling? pisałem że 4 godziny rzucałem i nie miałem już siły... yebaj i nie patrz na innych, znajdą sie jeszcze tacy że będziesz z nimi grał do nocy

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
wiesz co innego jak grasz z kimś, pokazał bym Ci lepszy repertuar zwodów na obrońcy. ale to tak jak mówię, wynajme hale jak będzie chłodno, i jakieś mecze będziemy grać, to w ten czas ktoś ponagrywa

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
czaje, ja wczoraj po 4 godzinach rzucania i dryblowania jeszcze biegałem ale od teraz będę biegał na "sucho"
bo i brak zmęczenia i buty do biegania nastawione wezme a nie do kosza ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
tych do kosza nie bierz szkoda / zwykłe jakieś weź...

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
nike dart 9 mam do biegania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium