SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148959

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Sa znane terminy sprzedazy, reszta wkrotce'

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
z tego co wiem to MMA Attack zapowiada jakiś spektakularny powrót, oby nie skończyło się to tak jak z tą galą w Ergo a jeśli chodzi o UFC to jeszcze się zastanowię

wam też od kilku dni nie wchodzi główna?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2014-02-21 12:06:40

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
miala genialna karte mlodych wilkow z trojmiasta - georgas, sajewski i piechota, wszystko sie genialnie zapowiadalo, klubowo juz szlismy, a tu taki zonk :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ja w sumie tylko wieczorami/nocami po powrocie do domu zaglądam na forum, ale zawsze główna mi odpala.

Co do UFC, to Juras coś mówił, że z tym UFC w tym roku w Polsce to też może nie być bankowo, mam nadzieję, że nie sprawdzi się jego czarny scenariusz.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-02-21 20:26:22

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
ja jak próbuje wejść na główną to widnieje napis: "przerwa techniczna" i to chyba już od tygodnia

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W poniedziałek informatyk naprawi

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
no bez wątpienia wsbk w weekend będziesz śledził?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Si, założę nawet zaraz wątek w dziale, może ktoś oprócz Nas interesuje się ów serią
Fajnie się składają godziny, bo będę śledził galę UFC w nocy z soboty na niedzielę, więc przy okazji wyścigi obejrzę, taki przedsmak MotoGP

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
ja zarzucę sobie nagrywanie, tej serii za bardzo nie śledzę, ale w oczekiwaniu na MotoGP z przyjemnością obejrzę

Marquez połamany, ale wg wstępnych zapowiedzi, inauguracja sezonu z Hiszpanem nie zagrożona szkoda, że opuści testy, zwłaszcza, że będą jeszcze te organizowane przez Bridgestone na Philip Island

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
dobrze, że IO powoli dobiegają końca, bo za dużo do ogarnięcia jest jak wracam do domu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium