SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149060

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Pippo wbijam

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Igor, podrywaj obcokrajowczynie (czy taka forma jest poprawna? ) po angielsku, czytaj zagraniczne fora, używaj języka bez świadomości, że w tym momencie się go uczysz. Wyrobisz sobie płynność wypowiedzi i poszerzysz słownictwo, polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Być może, wcale nie głupi pomysł Krzyhu. Będę próbował ostatni song i lece w kimę, więc dobrej nocy wszystkim

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Mam kumpla który jest po po podstawówce,wyjechał ze 4-5 lat temu nie znając języka (siostra będąca na miejscu łatwiła mu wszystko) i zgarnia w tydzień więcej jak przeciętny polak u nas w kraju po szkołach w miesiąc.Osobiście jeżeli nie uda mi się dostać do policji to jak w pełni wyzdrowieje,porobię przydatne kursy ,robię wypad z tego kraju 3-świata bo tu nikogo nic dobrego nie czeka, a studia nie wiele znaczą...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-03-11 22:53:14

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Otóż to Cris, dobrze, że poruszyłeś temat studiów. Tzn jeżeli ktoś obierze kierunek który go naprawdę interesuje, to może być z siebie w pełni zadowolony, bo w przyszłości może liczyć na dobre wynagrodzenie. Przykładowo Informatyków potrzebują w Niemczech, Belgii, i tam za miesiąc roboty idą takie pieniądze, że głowa mała. Moja siostra skończyła pedagogikę, i hoya teraz z tego ma, miasto małe jest, zbyt dużych perspektyw ani pracy związanej w tym kierunku. Jedynym wyjściem był wyjazd za granice, bo innymi słowy osoba, która nie orientuje się zbytnio teraz, prawdopodobnie będzie zgarniała tysiaczka na miesiąc. Okrutne są fakty, ale trzeba mieć łeb do realnie-dostatecznego życia.

Polecam jak ktoś lubi



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2013-03-11 23:02:32

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cenzuruje pedagogikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
wszystko przez peda

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Dokładnie,dobór odpowiedniego kierunku jest bardzo ważny a jeszcze ważniejsze imo jest szlifowanie języków,niestety ja to stosunkowo nie dawno zrozumiałem ... .Dziwi mnie jedno po chvj ludzie studiują jakieś głupoty typu filologie,pedagogiki itd. przecież to jest jawne marnowanie życia a przy dobrej znajomości języka,obrotności i jakiś tam umiejętnościach mogli by już mieć dawno trochę na koncie...,a tak gvno mają i pewnie gvno będą mieli

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Thug mylisz sie. Prawda jest taka, ze jesli masz Magistra z jakiegos kierunku oczywiscie dziennego to trzeba dobrze poszukac i jest praca. Dobrze poszukac = dzwonic po ludziach i umawiac sie na rozmowy, a nie wysylac CV i czekac na odpowiedz ;)

Moja dziewczyna studiuje pedagogike, i jest fch*j ogloszen na przedszkolanki czy jakies specjal poradnie, etc. ;)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Tylko jestem ciekaw czy przedszkolanka to szczyt jej ambicji, tak samo te poradnie, wszystko to słaba kasa. Tak samo dzwonienie samo z siebie nic nie da, jeżeli nie masz pleców bądź nie jesteś z polecenia, to będziesz jak każdy inny, spotkania będą odkładane itp., kolejna sprawa to trzeba wiedzieć gdzie i kiedy dzwonić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium