SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148947

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W 4. secie to już deklasacja rywala była
1

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Sędziowanie do dupy, typ miał strasznie niepewne ruchy, za długie dyskusje z zawodnikami, bał się odgwizdywać te samoloty, które po blokach leciały, zła sygnalizacja (nieumiejętne układanie dłoni, pokazanie dotknięcia siatki, jako przejścia linii dolnej), strasznie długo myślał i gwizdali auty, jak piłka tylko opuściła obrys boiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
Aśnaebaem wczoraj
1

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
hahha co to za okazja była?
1

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
a co to ?
1

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
A czy musi być jakaś okazja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
odpowiedź jest prosta

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
Festyn był w pobliskiej miejscowości:)Wam powiem, że tanie wina nie są takie złe

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
oj Festyn, jakże mi to bliskie ale w winach nie gustuję jednak

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dożynki Tanie wina? Są tylko dwa: Amarena i Komandos!
Kurde, wziąłem S.A.W.'a i mnie tak pokopał już, a jeszcze na trening nie poszedłem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium