SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149000

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
jak czytam wasze posty krzyh i igor to mi sie chce plakac i smiac za jednym razem :)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja dzisiaj stówkę we wiośle trzepłem w 6 seriach i 3 repach. Nie przewidziałem, że po mniej niż 2 miechach nakład wyczerpię
Santi, czemu nie robisz nuk?
Monster, taki tam czarny humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
ej krzyh jak juz jestes to co mozesz polecic mi najlepszego, nieszkodzacego kolanom w moim wieku na wyskok?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
tzn. jakie ćw.?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady ze sztangą wykonywane poprawnie technicznie plus duuuużo skakania, wymachów hantlami i ogólnie ćwiczeń z akcentem na szybkość. Pamiętaj - siła to podstawa dynamiki (choć nie u wszystkich się to sprawdza)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
przysiady z sztangą -_- :) nie mam sprzętu, tylko hantelki :P

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tu się sprawa trochę rypie... Zależy dużo od Twojego genotypu - jak nie potrzebujesz siły jako bazy do dynamiki, to wystarczy, że będziesz dużo i rozsądnie skakał. Natomiast w drugim wypadku kombinowałbym z pistoletami podpartymi z martwego punktu i martwym ciągiem na prostych nogach/dzieńdobry + trening skocznościowy ofkors
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Mam ciągle problemy z kręgosłupem bo mam niedomknięcie tylnego kręgu S1. O dziwo poprawnie techniczny MC mogę robić, co prawda robię na małych zakresach powtórzeń 1-5, a przy nawet najlepszym przysiadzie zdycham na następny dzień, nie jest to ból prostownika, a ewidentnie stawu. Przestawiłem się na plyometrykę bo mimo, że mam stosunkowo silne nogi (155 ATG) to mam mało wytrzymałe, a nie spodziewałem się, że na BJJ są one tak istotne - robimy miliony siadów ATG bez obciążenia, wykroków, kaczek, jumpów, królików itp. Na dodatek trenuję obwodowo na salce, gdzie trenuję dwugłowe na body ball i gluteus bridge robię, a na dodatek wejścia na kolana, a potem wykrok (wejście w nogi), dlatego też postanowiłem na jakiś czas odpuścić. Zobaczymy jak to będzie, na dodatek mam fitness Myślałem sobie "Co to jest, pochodzić w miejscu albo na stepie", a okazało się taką rzeźnią, że jestem calutki mokry a nogi jak z waty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to skoro ze względów medycznych, to Cię rozgrzeszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Przynajmniej pierwszy raz w życiu będę miał pocięte nogi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium