SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149051

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@Dżordz Przedszkole nie tak łatwo założyć, a jak się uda, to jest to mega ryzykowna profesja. Mówię to z punktu widzenia właściciela, a nie wychowawczyni. Rygory z racji małych dzieci są bardzo surowe.

@Mario Ja też hulałem dusza, nie oszczędzałem (nadal tego nie robię) ciągne kasę od rodziców i jest mi z tym OK. Moi rodzice mówią, że jestem tam po to żeby się uczyć , a nie pracować. Każdy ma inne priorytety i założę się, że więcej jest takich leserów jak ja, niż ludzi którzy sobie zbierają kasę na jakiś cel.

@Cris Firmę łatwo założyć, nie jest to jakiś wielki problem, ale problemem jest trafienie w rynek z usługą, czy czymkolwiek co się będzie chciało świadczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
No ,to też to napisałem że łatwo założyć, ale ogarnąć resztę to już sporo trudniej

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-03-12 18:56:11

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Cris problem w tym, ze zagranica to nie jest lekarstwo na to co jest w Polsce. Jak ktos ma jak mowisz glowe na karku poradzi sobie czy tam czy tu, jesli nie to nic mu nie pomoze i prawdopodobnie bedzie klepac bide czy tu czy tam wiec

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Lekarstwem na to co jest tu nie jest, natomiast jest lekarstwem dla Nas samych.Pewnie sobie poradzi ale czy nie lepiej radzić sobie w kraju za normalną płace a nie w kraju gdzie jesteśmy ruchani na każdym kroku przez rząd,urzędy itd.+ za śmieszną kasę robimy a cenny mamy jak na zachodzie europy? .Ja nikomu nie nakazuje weź spakuj walizki i jedz,po prostu moim skromnym zdaniem najlepszym wyjściem jest skończyć studia/złapać jakiś fach w rękę ,dobrze nauczyć się języka i wybrać lepsze życie za granicą(do póki można).

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-03-12 19:18:34

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
georgu - masz 100% racji, w duzych miastach, gdzie prawde mowiac ludzie wprowadzaja sie z zewnatrz, nie ma dziadkow, babci, a czasami nawet ludzie nie maja zaufania do wlasnych rodzicow, wtedy przedszkole jest ostatnia deska ratunku w takiej sytuacji. Bo jakos trzeba zarobic na zycie, a z dzieckiem tez trzeba cos zrobic. Praca w zawodzie to co napisalem, ludzie bimbaja na studiach, a potem nie wie ocb i lapie sie czegokolwiek- stacja benzynowa, mcdonald's ;D

Thug- Praca teraz nigdzie nie jest pewna, dlatego trzeba sie nauczyc szacunku do niej. Ja np. mam zamiar zamiast dyplomu zaocznego zarzadzania zrobic sobie kat. C z zurawiem i odlozyc w razie "W" na przewoz osob lub rzeczy i materialow niebezpiecznych. Znam ludzi, ktorzy maja C nic poza tym i mysla, ze ktos ich zatrudni i wylozy kase na ich dalsze szkolenie. Niestety tak nie jest dlatego trzeba samemu zadbac o swoja przyszlosc. ;)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Panowie jedno jest pewne, ani u nas ani za granica nie jest juz kolorowo... Otacza nas gowno niestety, a historia podpowiada ze wczesniej czy pozniej nastapi wojna (bo historia lubi sie powtarzac).

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
georgu, oby nikogo to już nie spotkało, tym bardziej, że jak nastąpi wojna, to będzie to już prawdopodobnie ostatnia w historii. Na następnej będą strzelać już z łuku

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Jak by wybuchła wojna,to jak szybko by się zaczęła tak szybko by się skończyła pewnie przy dzisiejszej broni...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400735
Obawiam sie, ze cos sie stac musi, bo nasza rzeczywistosc stacza sie niestety... W sumie juz Koreance cos tam dymia...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Życie jest cudowne, ale ludzie tępi to i my na to nic nie poradzimy Korea fakt, ostatnimi czasy dużo o nich słychać. ps. KUPIE KAŁACHA I DUŻO NABOI

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium