SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost skad wziasc hormony wzrostu tylko nie chce z czarnego rynku

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
czesc wszystkim chce zeby mi ktos pomogł bo mam prawie 15 lat i 176cm wzrostu a chciałbym jeszcze urosnac tak do 184 paliłem papierosy zioło i piłem acha słyszałem ze glutamina pobudza organizm do produkci chormonu wzrosty czy to prawda prosze o pomoc dzieki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3691
Cj one, co ty sie ****a w kreta bawisz? po **** odświeżasz tak stary temat???? i to kvrwa jeszcze tak bzdurną wypowiedzią? jak chcesz to sie go zapytaj ile ma teraz wzrostu, ale nie na forum!!! wiesz że za to grozi ban? dajcie mi moda!

Żałuje tylko tych rzeczy których nie zrobiłem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
legalnie to chyba nie znajdziesz a tak pozatym to trzeba bylo nie palic, teraz widac konsekfencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
15 lat to jeszcze nie wiek, w ktorym sie juz nie rosnie - czyli jeszcze urosniesz.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
jak bedziesz zdrowo zyl to jeszcze mozesz normalnie urosnac do 184

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
wiesz sorkim ale ja juz ponad rok nie pale a od 6 miesiecy urosłem dopiero 5 cm a w trzy tygodnie w wakacje urosłem 16 cm wiesz ja słyszałem ze mozna isc do lekarza i on przepisze hgh(hormon wzrostu)bo bez recepty sie nie dostanie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
W 3 tygodnie urosłeś 16cm ?! Czy to jest wogóle fizycznie możliwe ??

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" trzy tygodnie w wakacje urosłem 16 cm " <--- nie no . Rozwalacie mnie chłopaki.
Po cholere ci ten hormon wzrostu w wieku 15 lat!! Znam kolesi co w wieku 15 lat mieli po 160cm a teraz mają około 180cm!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
To jak urosłeś 16 cm w trzy tygodnie to ja myślę, że nie potrzebujesz hgh, bo w te urośniesz tyle samo, a później w następne drugie tyle i jak mówią, żę się rośnie do 21, niektórzy, że do 24-25, to będziesz miał ze trzy metry

łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8663
moj dziadek w wieku 18 lat urosl 15cm bez zadnych hormonow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój dziadek jadł chleb z masłem i też go wybiło . Zamiast hormonów jedzcie chleb z masłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
chlopie to wychodzi na to ze jesli teraz miezysz 176 to przed wakacjami miales 155

dobra skoro przez ostatnie pol roku uroslos 5 cm to spokojnie jeszcze 8 urosnie bo niezakonczyl sie twoj skok wzrostowy

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy ( salta, fiflaki itp.)

Następny temat

Ustawienie rąk przy rzucie do kosza - OCEŃCIE !

WHEY premium