SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie wzrostu?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mozna w jakis sposob sprawdzic czy sie rosnie i ew. ile sie urosnie? Sa jakies na to badaniam, ile kosztuja, u jakiego lekarza mozna je zrobic?
Wiem, ze to do medycznych, ale nie mam abonamentu :( A tutaj przewijaly sie posty na ten temat, lecz nie znalazlem interesujacych mnie informacji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Potrzebny będzie metr. Trzeba się zmierzyć i po kilku miesiącach znowu się zmierzyć Jak będzie więcej niż poprzednio, to rośniesz :D
A tak poważnie to nie wiem czy jest coś takiego

W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
mojej siostrze chirurg na podstawie kosci nog (zdaje sie, ze piszczeli, ale nie jestem pewna), okreslił ile mniej wiecej bedzie miala wzrostu


- - - - - - - - - - - - - - -
"...żyć z ciągle szeroko otwartymi oczami dla wszystkiego, co piękne... zapomnieć, skąd i dokąd idziesz, jak masz na imię i patrzeć oczami noworodka..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Coś słyszałe, o badaniu szpiku kostnego...
Ale ja w to wszystko wątpię

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
To czy rosniesz i ile widac na zdjeciu rentgenowskim kregoslupa, wiec kazdy ortopeda a przypuszam ze nawet chirurg ci powie. Mi w 6 klasie chirur powiedzial ze urosne jeszcze ok 20 cm i pomylil sie o 2:)

Pozdrowienia

KICKBOXING uber alles:)

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wszystkim. SOGI :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
ja słyszałem że gdzieś w polsce robią właśnie takie badania.(tylko nie wiem gdzie:]

live and die by the gun!-2Pac shakur
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które buty byście wybrali

Następny temat

trening Karla Malone (utah jazz-nba)

WHEY premium