SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148957

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha Też przydałoby mi się nieco zrzucić, ale na razie walę to. Zainteresuję się tym jak zacznę na zawody TS (o ile zacznę) jeździć albo jak będę do jakiejś laski zarywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
A jakie masz osiągi w podstawowych bojach, że chcesz na zawody jeździć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie żadne, myślę w kategoriach odległej przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Pięć razy Ci się odwidzi, wiem po sobie, łapałem kilka srok za ogon i zostałem na niczym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ee, chyba zbyt dużą zajawkę na robienie siły złapałem Prędzej siatę rzucę w pierony albo będę traktował wyłącznie rekreacyjnie, ileż razy w dupę można dostawać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Grunt to robic cos dla siebie... Na ten najwyzszy poziom w koncu dochodza tylko jednostki tak naprawde...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam spiny na wyniki, jak się uda coś w tym sporcie osiągnąć to fajnie, a jak nie, to siły nikt mi nie zabierze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Byłem dziś na treningu siaty i stwierdzam, że to już nie mój sport. Jak trzymało mnie przy ziemi, tak nadal jestem dospawany do podłogi, a i technika z braku kontaktu z piłką leży. Generalnie miałem ciężki dzień, najpierw basen, potem siłka, siatka, a na sam koniec sparingi w BJJ, gdzie swój przegrałem jak ciota. Musze coś zmienić w swoich cyklach treningowych bo się zawiodłem sam na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też dziś pograłem. Wyczuwam kolejne baty na mistrzostwach miasta
Zresztą, nie będę się nad sobą rozczulał bo i po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja grałem w butach do biegania, bałem się skakać, także tylko poodbijałem i poplasowałem w ziomków. Ale porażki nie mogę przeboleć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium