SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149007

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
zapomniałem że edytować nie mogę do kurvy http://www.azs.kpswjg.pl/ takie kolegium się u mnie znajduje, hala jest naprawdę świetna, 2 lata temu renowacja ogromna była bo i hala i baseny i siłownia, dosłownie wszystko nowe i 3yma poziom obczaj i daj znać co jest wart uwagi

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
IMO to jakiś szit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
no ale jhak to ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Nie gadajcie w niewidzialnych tematach leszce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
dobrze tato '

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
ja ostatnio niewidzialny przechwyciłem, to mi wciskali że temat już skasowany został

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja kiedyś pisałem w tym dziale o CrossFitt'cie zanim został otwarty, a Koniu mi dał bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Koniu dobry jes, mi też kiedyś podarował na tydzień za byle co, dosłownie / ej czemu szit Santiago ? w sensie liptoon z uczelnią?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Bo to nie AWF tylko jakaś tam zwykła uczelnia, nie wiem czy chodziło Ci o samą uczelnię, czy o drużynę. Jeżeli drużynę, to nie mi oceniać, ja nie jestem koszykarzem i nie wiem kto, gdzie i jak gra, sam musisz do tego dojść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Taki urok mojego miasta, zazwyczaj co 2 który ukończy studia w tej akademii robi w biedrze na kasie albo zmywak w irlandii zobacze co będzie po szkole, ew jeśli będzie okazja to jadę do wro na prawdziwy awf

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium