SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCE SPAMOWAĆ PRZEZ LAT WIELE, RAZEM Z WAMI PRZYJACIELE !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149002

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
i tak nie będę live oglądał, nie widzę sensu wstawać jak można nagrać i na dniu spokojnie odtworzyć teraz to i na boks nawet nie wstaję

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Silva to drewno, dla mnie wynik jego walki jest obojętny. W temacie o galach dyskutują, że zwycięzca jego walki może walczyć z Alim, wtedy by został zgwałcony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Teraz boks to już ścierwo : ( same wały idą, czasami dobre walki jeszcze puszczą ale to rzadkość... Pippo Silvy? Antonio ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
si, Big Foot

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Fedora nieźle stłukł, ale Cormier po tej walce wybił mu z głowy finał w SF, ogółem jeśli dochodziło do jego pojedynków z kimś mniej istotnym dla mnie to zawsze jemu kibicowałem, tę walkę musi wygrać

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630


G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Oglądasz tylko wagę ciężką?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Moim zdaniem rywal w jego zasięgu, co prawda bukmacherzy bardzo faworyzują Amerykanina, ale widzę szanse Silvy w tej walce, w każdym razie czekam na nią z niecierpliwością, tak jak na qual F1 Dziś w nocy chyba tylko 2h snu będą, kijowo


gala na fejsie zaczyna się, potem walki w Orange Sport lecą i bd oglądał całą główną kartę.
Mój ulubiony zawodnik to D.J. aka Mycha

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2012-10-05 20:28:43

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nie wierzę że aż tak się elektryzujesz tą walką ale bądź co bądź może być faktycznie ciekawa. Amerykanin dobre warunki ma, rekord ok tylko z Kongo remis był reszta win, sam jestem ciekaw na orange sport będzie leciało w nocy? p.s Ty się na nba szykuj ze mną, w nocy będziemy komentować

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
na orange ok, teraz mi dopiero odświeżyło, jaka Mycha? nawet w wujek google nie wie ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Londyn 2012 - Turniej Siatkarzy

Następny temat

Siła eksplozywna calego ciała

WHEY premium