SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol. 2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Link do starego tematu: https://www.sfd.pl/Buty_piłkarskie_-_porady-t234304.html 

FOOTBALL is a RELIGION so I BELIEVE in MANCHESTER UNITED

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 174 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3074
Top flex-y są prawie 2 razy droższe ;) Co do tych sala max to nie pisze że to są buty typowo piłkarskie tylko ogólnie na halę, nawet ktoś tak w necie napisał. Może ktoś posiada takie buciki i napisze jak one się sprawują? Sala max lub dribling mnie interesują. Ja potrzebuję do gry raz na tydzień i pewnie czasem do biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
A więc wracając do tematu... Cicinho kiedyś każdy grał w identycznych butach, nie róźniących się nawet kolorem. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią np. że MV4 to buty tylko dla skrzydłowych. But nie gra, tylko zawodnik...oczywiście nie żebym mówił, że obuwie za 50 zł nie różnie się od tego za 300. Kupując korki, nie kieruję się tym, czy są dla obrońców czy też dla rezerwowych. Głównie (zresztą jak większość) zwracam uwagę na wytrzymałość i wykonanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
Korz0nek a Kaka to napastnik?, bo ja napisałem, że nie widziałem napastnika, jak dla ciebie, to Wikipedię polecam na razie :/? mitre - kiedyś grali w identycznych bo nie było innych, nie wpadłeś na to? nie było także takich rozwiązań technologicznych, żeby obuwie się czymś wyróżniało i było wygodne do gry na danej pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Więc które buty byłyby najlepsze na moją pozycję? Może Nike Mercurial Talaria IV, albo Predatory, o których pisaliśmy wcześniej?
Przy okazji, wielkie dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
Zaraz Ci coś znajdę Creiddamis :P

Tak, żebyś sobie wybrał, te które Ci się najbardziej podobają, bo do ich jakości jestem w 100% pewien, że to świetne obuwie i gdybym ja kupował sobie, to wybrałbym któreś z tych:
http://www.allegro.pl/item517775503_buty_pilk_nike_air_legend_fg_r_42_kangur_sreb.html (mam takie już 3 sezon (białe z czerwoną nike) i nadal trzymają się świetnie, tylko trochę już przymałe)

http://www.allegro.pl/item518677751_wyprz_buty_nike_talaria_iv_fg_r_45_z_bomasport.html
(talarie również mam(tylko III), ale powoli rozklejają się koło podeszwy, z boku stopy)

http://www.allegro.pl/item525162633_buty_pilkarskie_puma_v_konstrukt_ii_gci_fg_r_41.html
(nie długo mam urodziny i zamawiam sobie na prezent właśnie te buty, dla mnie on wygrywają w klasyfikacji :D, skóra z kangura jest tutaj przede wszystkim czynnikiem najważniejszym, ale i kolor fajny)

Zmieniony przez - cicinho w dniu 2009-01-08 15:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Ogromne dzięki! Na pewno za niedługo wybiorę się do sklepu i bd szukał Nike'i [Air Legend, bo wydaje mi się, że kangur to lepsza inwestycja] albo Puma'y.. trudny orzech do zgryzienia- Puma'y czy Nike'i, chociaż powiem szczerze, że większe zaufanie mam do Nike, bo wielu piłkarzy gra w Nike'ach, co świadczy o ich jakości, chociaż Puma'y też są bardzo ciekawe, a cenowo.. poprostu BOMBA! Szkoda tylko, że nie mogę Ci dać Sog'a, bo na prawdę zasłużyłeś! Jeszcze raz wielkie, wielkie, wielkie dzięki :)

Zmieniony przez - Creiddamis w dniu 2009-01-08 15:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
Spoko Creiddamis, po to jest to forum, żeby pomagać, niektórzy jakoś szukają tu innych "atrakcji" i zamiast pomagać piszą farmazony. No te Nike Tiempo z kangurka, są na 100% dobrym obuwiem, bo mam je długo i świetnie się trzymają :D, ale tak jak pisałem wyżej na nową rundę kupuję Pumy V-Konstrukt II :P Obejdzie się bez tego SOG'a bo mi jakoś specjalnie na nich nie zależy, po prostu cieszę się, że mogłem pomóc Tobie i pozdrawiam kolegę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
cicinho a czy nie wpadłeś na to, że te buty na daną pozycję, to tylko chwyt marketingowy? może jeszcze wierzysz w to, że dzięki Laserom zaczniesz kopać jak Carlos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
mitre - Po budowie buta widać do jakiej gry on jest przystosowany, nie będę już tu pisał o fit size-ie i profilu, bo to za trudne dla ciebie i nie zrozumiesz tego za nic <pogarda>. Nie wiem czy ty na serio jesteś taki niekumaty, czy po prostu czytać nie potrafisz, w żadnej odpowiedzi nie napisałem, że but używany przez znanego zawodnika daje jego strzał. Czasami szkoda się robi patrząc na młodego człowieka tak słabo rozwiniętego, szukającego zaczepki i prezentującego tak niski poziom intelektualny. Trzymaj fason człowieku bo takich jak ty to się zajeżdża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Ja jednak chyba przetestuje pierwsze Nike'i, a kiedy się zniszczą [lub z nich wyrosnę ;P], to zastanowię się nad nowymi ;) A co do Sog'a, to zależy nie zależy- dla mnie to okazja do wyróżnienia osoby, która udzieliła mi pomocy, a w dodatku bardzo trafnych rad.
Odnoście butów na daną pozycje: z tego co czytałem w necie, to właśnie pozycja ma duży wpływ na typ buta :). Wcześniej nic o tym nie wiedziałem, ale "Google" nie gryzie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
jakie buty sa dobre dla bramkarza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Rusedski

Następny temat

Własna koszulka piłkarska - szukam czcionki

WHEY premium