SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341410

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
martain filozofujesz okrutnie, nie podoba ci sie ostrowia to nie kupuj - proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Forum dyskusyjne polega na dyskusji. Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2588
To moje pierwsze białko - do zakupu zachęciła mnie cena i to ze produkowane jest w polsce normalnie w mleczarni - balem sie rozpuszczalnosci , smaku i piany - a jest tak :
Rozpuszczalnosc - bardzo dobra - piana bardzo duza ale opada szybko - smak OK - ale TYLKO z mlekiem z wodą sie nie nadaje - - narazie szamam smak truskawkowy - jest spoko - no i co do problemow z kibelkiem to w sumie czesciej teraz siedze na nim - ale ogolnei sie inaczej zaczelem odzywiac - no i pije duzo mleka :) No i bączki są ale to podobno od duzej ilosci białka :) Co do innej alternatywy to cięzko - szukalem dzis na allegro sporo i jakos nie widze - Ostrowia wychodzi ta a opakowaniach 1,8 klg - wyhcodzi za 40 zl za kg - cięzko cos znalesc w podobnej cenie :( Chyba ze ktos ma to moze się sproboje na następny zakup ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Truskawka Ostrowii jest jedynym dobrym smakiem tego białka, lepszym niż większość truskawkowych na rynku. Zjadłem Ostrowi z 40 kg, jak nie więcej, ale cóż przy dzisiejszych cenach mało opłacalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2588
No mam jeszcze Wanilię - mam nadzieje ze będzie sie nadawac do spożycia - ogolnie do Wanilii z tego co slyszalem mozna dodac banana i potraktowac to blenderem - robię nieraz tak w sumie i z truskawką i tez jest fajne i więcej węgli wtedy - a co do nieopłacalności Ostrowii - to pewnie się i ona zmniejszyła - ale cena 72,5 zł za za kubełek 1,8 kg już z wysyłką to chyba bezkonkurencyjna narazie i tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2443
Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem ostrowii i moje odczucia sa takie:

rozpuszczalnosc- niezla mieszam w szklance widelcem zostaja pojedyncze grudki ale piany nie ma wcale ocena 3.5/5

smak- z mlekiem calkiem dobry(mam truskawkowy) pol lyzeczki miodu i jest na prawde dobre ocena 4/5

cena- 63.5 zl za 1.8kg, nic dodac nic ujac ocena 4.7/5

Ogolnie po przeczytaniu tylu opinii nie moglem sie doczekac aby wyrobic sobie wlasna i jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i dobrze jak komuś nie pasuje ostrowia to niech jej nie kupuje i po temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
uzupełniam tym białkiem swoja diete :) jednak ostatnio zamieniam na inne troche ekperymentuje :D wiec oprocz smakiem sie nie rozni ... :) składniki egzo i edno sa okey w porownaniu z drogimi białkami :) jak ktoś nie ma kasy ,nie jest zawodowoce,nie jest francuskim pieskiem,to to białko jest okey tyle w temacie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2406
ktoś je próbował z woda rozrabiać ? jakieś rewolucje w żołądku po rozrobieniu z woda ?

Czas to mięsień!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2588
Nie radzę z wodą cięzko wypic przedewszystkim - smak do dupy ;/ A co nie tolerujesz mleka ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium