SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341444

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
A jesli mi to smakuje i uwazam ze ladnie pachnie a piana znika po minucie i kupuje to bialko to oznacza ze jestem biedakiem?
Masz prawo do wlasnego zdania, ale nie obrazaj przy tym innych ludzi.

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-03-24 19:18:21

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli to ci smakuje i ładnie pachnie i tobie tak szybko piana opada to jesteś tylko inny smacznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Weź tylko pod uwagę ile g***a potrafi być w składzie niektórych smakowych białek...
Poczytaj trochę o słodzikach .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Masz prawo do swojego zdania ale nie masz prawa mówić, że to białko dla biedaków. Każdy wybiera to co mu pasuje. Ty możesz sobie kupować białko za 5000 zł. Mnie nie interesuje, lubisz bierz. Twoja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sciemniaj że białko ostrowi ci smakuje np lepiej niż chociażby plongatum choc nie jet też rewelacja.
Dla mnie to jest białko dla biedaków i tyle i to jest moje zdanie ochyda pod każdym wzgledem oprócz ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Czy kolega używa mózgu do myślenia czy do czegoś innego? Gdzie ja napisałem, że smakuje mi bardziej niż prolongatum? Musisz być nieźle ograniczony mówiąc, że to co Ci nie smakuje jest dla biedaków. Wielki bogacz milioner się ku*** znalazł. Prymitywizm pełną parą. Dokąd ten świat zmierza? Skąd tacy ćwierćinteligenci się biorą?

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-03-30 13:38:02
...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Iz nowu obrazasz wszystkich dookola.
Ostrowia jest dobrym jakosciowo bialkiem, byla badana i wszystko bylo ok. Przynajmniej mamy pewnosc ze nam walka nie robia, jak nie ktore znane firmy.
A smak to rzecz indywidualna, a twoje opinie ze jest nie dobry sa subiektywne.
I nie porownoj Ostrowii do paszy za 3zl.
Nie chcesz nie kupuj, ale powtarzam Ci nie obrazaj innych ludzi.
I koniec spamu.

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-03-30 14:04:46

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1201
VOLT przestań się kompromitować ok? To że Ci Białko WPC-80 - OSTROWIA nie smakuje to nie wina smaku czy jakości. Z Twoich wypowiedzi wyciągam jeden wniosek: nie umiesz białka odpowiednio przyrządzić, zapewne mieszasz je ze źle dobraną ilością ciepłej wody lub mleka co daje w efekcie niezbyt smaczną piane. Zjadłem już kilka kg tego białka o smaku czekoladowym i muszę powiedzieć że jest rewelacyjne po odpowiednim przyrządzeniu.
I nie obrażaj forumowiczów którzy zapewne mieli więcej do czynienia z odżywkami niż Ty( a jestem tego pewien skoro nie umiesz białka wymieszać) a po drugie wydaje mi się że temat o białku nie powinien Cię za bardzo interesować i lepiej poczytaj o spalaczach fatu itp bo chyba by się przydało co ?
fatu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życzę smacznego wszystkim fanom ostrowi. Każdy ma wybór ja obstawiam bramkę nr 2. Nie jem świństw i już. To jet tylko moje zdanie i mam do tego prawo to białko to syf.
Jak by ktoś dokładnie czytał co napisałem to by wiedział:
Skład 5
Cena 5
Smak i to kazdy bo kazdy jadłem syf -5 w skali od 0-5
Rozpuszczalność -5
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium