SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341362

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
dobra kłaniam ci sie wielki znawco padam pod stopy.. pasuje?

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Czy smaki zostały poprawione czy dalej jest ten syf co był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
ja miałem naturalny dla mnie okey dodasz np kakao i masz dobry w miare smak.. reszty to nie wiem

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
mialem bananowy... jak najbardziej mi odpowiadał ! Teraz pewnie spróbuję z czekoladowym;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
ja tego zjadłem z 2 lata temu kilka kilo tylko sie pytam czy od tego czasu polepszyły sie smaki ,bo tamte to była porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
Te białko o ile to cos mozna nazwac bialkiem to jeden wielki zal!!!!!!!! Rozpuszczalnosc porazka a przy 90 gr. dziennie z kibla sie nie zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
Ja nie miałem takich problemów, smaki mi odpowiadają. Z klopa nie wychodziłem, ale po gainerze z Activlaba czy jakos tak nawet nie pamietam i chce o tym jak najszybciej zapomniec !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
Smaki poprawione, bo z tego co pamiętam, to kiedyś był tylkko naturalny, a teraz są różne, bananowy, czekoladowy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
A ja mam pytanie. Jeżeli jestem na redukcji to mogę Ostrowię pić z 300 ml mleka 0% ? I czy mogę dodawać do smaku 1 - 2 łyżki kakao?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
XbusekX na redukcji radził bym ograniczac mleko ze względu na zawartą w niej laktoze (cukry proste)

każdy rozstęp to postęp

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium