SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341400

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
ja se pije z kranowka i co ? dla mnie mozesz pic se to colą

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Smacznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 559
Wczoraj zakupiłem, białko się troche pieni, ale mnie to nie przeszkadza co do smaku to narazie otworzyłem waniliowy i uważam że jest OK! ( tak jak bym pił budyń waniliowy:) uważam że za tą cene warto.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
witam - ja pije kolejny smak - teraz waniliowy - nie jest slodki - nie jest taki bardzo zaznaczony smak wanilii - jak dla mnie bardzo dobrze, gdyz nie lubie slodkich rzeczy...wczesniej mialem bananowy smak - zapach banana byl - ale juz przy piciu prawie nie - takze po dluzszym piciu tylko takiego wcale mi nie zbrzydl - wiec duzy plus...czeka na mnei pozniej jeszcze czekolada - wiec zobacze jak bedzie w tym przypadku...kumpel popija truskawke i takze mowi ze jest bardzo dobry smak..
co do mieszalnosci - to piana potrafi byc wieksza niz przyslowiowe 3 palce..
przy krotszym potrzasaniu takze bywa ze sie nie wymiesza wszystko dobrze... ale generalnie nie jest zle - szczegolnie ze to bialko jest najtansze na rynku..także uwazam ze za ta cene warto po nie siegnac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
Zjadłem już chyba z 3kg banana (zapach fajny ale raczej nie smakuje bananem xD)
Zastnawiam się teraz nad truskawką lub czekoladą

---------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
dokladnie - pachnie bananem - ale juz nie smakuje nim :) mi to jednak nei przeszkadzalo - gdyz nie lubie slodkich odzywek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2394
mialem truskawke, smak sredni, pije sie bo sie pije, woda z posmakiem i tyle, rozpuszczalnosc czasem denerwujaca ale bez tragedii, chwila czekania i piana spada, ogolnie za nie wiele wiecej pln mozna miec cos lepszego

Zmieniony przez - merch w dniu 2010-05-30 13:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
po zjedzeniu jakichs 5 kilogramów ostrowi to stwierdzam że lepiej kupować różne smaki np wanilia-ok, czekolada-bdb, i banan ok, to jest w tym wszystim dobre że smaki nie sa zbyt intensywne i sie nie nudzi tak szybko.

Ktoś wczesniej pytał o te zmiany tradzikowe.. No niestety ja po stosowaniu 10tygodni ostrowi to miałem te zmiany niestety i na twarzy i na bakach ale to przeszło po odstawnieu.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
jedyne co was przekonuje to cena , co do jakości to sami nie mozecie jej ocenic bo nie wiecie co tam naprawde jest a w tych droższych białkach są też jakieś enzymy itp więc nie wiadomo jak stoi sprawa z wykorzystywaniem tego białka

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1271
"jedyne co was przekonuje to cena , co do jakości to sami nie mozecie jej ocenic bo nie wiecie co tam naprawde jest a w tych droższych białkach są też jakieś enzymy itp więc nie wiadomo jak stoi sprawa z wykorzystywaniem tego białka"

Jakość jest dobra o czym przekonuje nas wiadomość administratora:
https://www.sfd.pl/Odżywki_białkowe_wyniki_testów-t535163.html]

Co do smaków truskawka jest do zniesienia, banan dobrze pachnie,w smaku nie jest już tak dobrze ale narzekać nie można, bo cena jest super.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium