SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 340855

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Myślałem, że choćby nie wiem co dostanę to i tak wypije bez problemu otóż okazuje się, że nie bardzo....

smak BANAN- PORAŻKA smakuje okropnie, jak jakieś mydliny (bynajmniej tak mi się wydaje

rozpuszczalność- w miarę
piana- jest spora ale opada w miarę szybko

Myślę, że po dodaniu kakao, albo mieszanie z gainerem wanilią pozwoli na picie tego białka

A jeśli chodzi o efekty.... jak zjem kilka kg to sie odezwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
a ja mam wy****ne pije czekoladowa ostrowie z malto i dodaje do tego dzemu :) malto taq nie smierdzi bo wszystko pachnie ladnie czekoladka a smakuje jaq napoj z czekolada dopiero testuje zobazymy co sie ze mna stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
J też dodałem gainera2 vitalmaxa w proporcji ostrowia 3:1 gainer i da sie pic. Z wodą kompletnie nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
waniliowa ostrowia+troche miodu i smakuje bardzo dobrze :). Jak posłodzone mleko :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
ten dzem to mi sie znudzil :) ale dobre jest jeszcze z malto i czekolada rozpuszczalna 4 lyzeczki male tej czekolady i do tego 1 lyzeczka cukru normalnie masakra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 651
Można mieszać ostowie z mass xxl do jendego kubka??

teczix

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
można. bedziesz mial bulka

Mam smak owoce leśne
rozpuszcza sie ok, piana jest wiadomo
smak - własciwie to go nie ma
jakiś tam drobny posmak czuć, nic szczególnego
po przeczytaniu tylu komentarzy myslałem, że bedzie gorsze, ale daje rade bez problemowo, za tą cene warto. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
Też mam owoce leśne, rozpuszcza się bez zarzutów a piana to hohoh na 10 cm. Smak właściwie obojętny, mało intensywny ale nawet dobry. Odczekać jak piana opadnie i można pić. Za tak niską cene to naprawdę polecam.

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383





taka lycha ostrowii styka ?? czy sypac po wiecej w jednej lyzce ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
lokurva większe syp, tyle, ile max się zmieści na łyżce i 3 łyżki na porcje Zmniejszaj zdjęcia na przyszłość Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium