SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 340938

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Porównuje do wyrobów sojowych. Jest mdłe i w ogóle nie smakuje jak czekolada. Po dodaniu smakowego kakao nadal smakuje gorzej niż bananowe. ;]

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3350
dla mnie liczy sie tylko smak naturalny bo zawsze można z czymś zmieszać testowałem juz z różnymi rzeczami bananami,kakao,dzemami smakowe beznadzieja. Mieszam blenderem i nie zostają żadne grótki jedynie piana(wykorzystuje czas na prysznic aż zejdzie) i chyba ostatni plus za 58zł cięzko dostać 1,8 kg białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
Zjadłem pare kg tego białka i tak:
-rozpuszczalnosc znosna /wsypuje do słoika z woda, mixuje i pije to co wychodzi
- smak /to raczej zapach tylko/ ale z testowanych /banan, truskawka, vanilia/ spoko, ale ja potrafie wypic cholerne swinstwo byle szybko i byle mieć motywacje to lykać /musi byc skuteczne itp/
- cena to wiadomo
Dodam, ze wczesniej jadłem jajeczne białko i było ok, po przejsciu na ostrowie wrażenie, że sie pije wode - lekkie na zoladek.
Jak piłem białko jajeczne to 3kg puszka na 2 m-ce mi starczało, na ostrowi 4,5kg na miesiac szło :) W porywach piłem by zabić głod miedzy posiłkami /co 3-4h/.
Dla tych co mają miej kasy polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1062
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę wymieszać Ostrowie smak czekolada z monster massem też czekoladą. Mam skłonności do zalewania się tłuszczem więc sam gainer odpada, pomyślałem ze jak pomieszam ostrowie z monster massem to będzie miało dla mnie odpowiednie proporcje, co o tym sądzicie? 900 gram ostrowi + 1000 gram monster massa to wychodzi w przybliżeniu odżywka o wartościach B:52g,T:5g,W:38g/100g. Jak Wam to się podoba? Próbował już ktoś tak? Pozdrawiam

Zmieniony przez - kufciak w dniu 2009-08-27 17:19:02

Take them everything, give them nothing!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7777
Kupiiłem ostrowię o smaku bananowym i jest zaje**sty, smakuje tak jak kaszka manna

You can swallow a pint of blood before you get sick.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Za***ista nie za***isty bo Ostrowia jest rodzaju żeńskiego:P

Zmieniony przez - Kochan666 w dniu 2009-08-28 14:30:30

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
jezeli chwalicie tak ta Ostrowie to jakie sa ceny tego białka i za ile kg? jezeli moze mi ktos napisac? ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
średnio 32zł za 900g

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Panowie mówicie o nowej ostrowii bananowej (wiadro 1,6kg) czy starej ?

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Niema starej i nowej. Jest tylko jedna prawdziwa ostrowia.

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium