SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341186

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
witam używam białka ostrowii smak bananowy powiem Wam ze w skali od 1-10 to 2.5pt rozpuszczalność słaba lecz jest to te 80% ;]
efektów jako takich nie doznałem (chodzi mi o uboczne ) typu bule brzucha , nudności , biegunka , niestrawności ,wysypy pryszczy .przyblize Wam ze mam tylko 14 lat i białka tego używam do uzupełnienia diety (okoo 30g dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2404
Zjadłem już pół opakowania czekolady i żadnych skutków ubocznych nie zanotowałem :) a co do samego smaku:
1. z kakaem deserowym z biedronki - ultra syf!! chyba z pół godziny trzeba by czekać, aby opadła piana :/
2. z puchatkiem - smak dużo lepszy, rozpuszczalność bdb, pianka opada po 2-3 minutach
3. z nesquikiem - smak i rozpuszczalność bdb, nie ma prawie wogóle piany
4. bez dodatków - raczej nie zamierzam próbować :P
ogólnie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 445
Ile ktosztuje to bialko w zwyklych sklepach (nie internetowych).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
W zwykłych sklepach to możesz nie dostać,sprzedawcy z tego co wyczytałem wolą zniechęcać do tego białka by zarabiać na innych"firmowych"na które mają dużo większą przebitkę.Co do dodawania kakao itd no cóż ja piję to solo z wodą bo to w moim przypadku ma być uzupełnienie diety w białko a jak dodajesz do tego nesquik itp to masz juz zupełnie co innego,osoby na redukcji mogą wogóle zapomnieć o dodawaniu tam czegokolwiek.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 445
acha to troszke lipa bo podobno w necie lubia w ch*ja robic z bialkem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
Kunc co masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
ja kupiłem w elite sport food w szczecinie za 45zl zostało mi ono polecone przez własciciela sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 353
Bomble na twarzy =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
noi co ze w sklepie wysyłkowym bedzie po 35zl jak doliczyć 10 za przesylke +2.5zl na poczcie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium