SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 340912

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343
Ja "wcinam" Ostrowię o smaku naturalnym od jakiegoś miesiąca i żadnych rewolucji żołądkowych nie odczuwam. Z odrobioną kakao i odrobina miodu jest pyszne i wchodzi bez zastrzeżeń. Na pewno nasępmy zakup to również ostrowia, ale skuszę się na mieszanie z gainerem Vitalmaxa:)Nie dla smaku oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Powiem ci że szamam 4 opakowanie 900g (truskawka) i wszystko jest ok

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103
jak za ta cene doskonale bialko,polecam goraco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Właśnie skończyło mi się białko Ostrawia smak bananowy , smak dość przyjemny dla podniebienia ....Następnym zakupem również będzie ten smak...

Ps.Mam takie pytanie czy ktoś zauważył jakieś zmiany trądzikowe na buzi,barkach plecach itp. po tym białku ?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
U mnie żadnych takich zmian nie było. Niektórzy mogą mieć uczulenie na białko serwatkowe, stąd ew. wypryski.

Skończyła mi się wanilia i siegnąłem po drugie wiadro - czekolada. Do shake'u bananowego po treningu jak znalazł, ale z samą wodą świństwo jakich mało

Zmieniony przez - rotmeister w dniu 2009-12-11 15:20:31

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3391
smak da sie przeżyć, mam naturalny i mieszam z kakao, dzis pierwsza porcja poszła i wzdecia przez godzine... trzeba po jakąś Nursee iśc do apteki bo bida... jutro pomieszam z mlekiem i sokiem malinowym. wydaje mi sie ze bedzie ok:) soczek od babci:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Eee tam wzdęcia, czekolada WPC Ostrowii + truskawkowe CARBO + mleko = napój o smaku rumu, idealna słodycz potreningowa
Dla rzadkiego stolca warto przeżyć taką chwilę rozkoszy, hyhy

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
nie musisz robić reklamy tutaj
większość zna to białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Nie powiedziałbym, że większość, skoro dopiero co weszło na rynek

No pain - No Game

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium