SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341442

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
czyli co nawet nie ma co tego pic?bo nic to nie da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
Produkt, który kupiłeś ma ok. 66% laktozy...
Jeśli jesteś początkujący i nie masz tendencji do tycia to możesz to w sumie od biedy zjeść.
Zależy ile tego kupiłeś jeśli mało to jedz, a następnym razem kup białko np. ze sklepu sfd .
Rzadko kiedy dobrej jakości białko jest tanie. W przypadku Ostrowii cena nie jest wygórowana, a porównywanie jej do tych kiepskich serwatek z allegro nawet nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
mam tenbdencje do tycia:) i tak mi sie cos wydaje jakby mi brzuch przytył lekko:) ale w sumie biore to dopiero 2 tydzień! a kupiłem tego 1,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Kupilem ostatnio kilogram... biore kilka miechow i bylo git, smak jak zwykle naturalny, ale teraz trafilem chyba na jakas lewa partie. Od poczatku zauwazylem, ze proszek jakis rzadszy niz zwykle, potem po szejkowaniu cos dlugo piana nie chciala opadac (zwykle po 5 min jej nie bylo, a tutaj po 10-15 min jeszcze byla) no i na koncu okazalo sie, ze smak jakis do d*** Pierwszy raz tak trafilem, widac kazdemu zdarzaja sie wpadki bo ogolnie ostrowie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
eee jednak jakas totalnie trefna ostrowia mi sie trafila... 25 min i piana nadal jest! Moze sprzedawca cos podmienil... chociaz niby opakowanie bylo oryginalne i zamkniete :/ Syf... wymieszam z gainerem, moze jakos da rade pic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13449
nie martw sie pianą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Ja juz pare kilo ostrowii zjadlem... trafilem na jakas lewa partie. Proszek rzadszy, piana nie znika wcale (wczesniej po 5-10 min jej nie bylo), a smak taki, ze nawet gainer go nie poprawia... ja to oddaje sprzedawcy, jakas lewizne trafilem! Tyle kilo tego zjadlem (wszystko jednakowy smak - naturalny) i wiem jak to powinno wygladac / smakowac etc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Miałem 2 kilo tego hurtowo załatwione i jadłem to jedynie przed snem jak źle pojadłem. Jest to WSTRęTNE BIAłKO!! Miałem smak owoców leśnych to smakowało jak truskawka. Przy robieniu z wodą bardzo dużo grudek i ciężko sie rozpuszcza a przy miksowaniu piana ktora z 30 minut sie trzyma a od której idzie sie zrzygać. Z mlekiem już lepiej bo mniej sie pieniło i też mniej grudek ale i tak duzo czasu schodzi zeby sie z tym bawić. NIE POLECAM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Hej, grudki sa jak sie robi z ciepla woda lub mlekiem... normalnie jak robisz z zimna woda i nie trafisz jakiejs lewej partii jak ja teraz to smak naturalny nawet wchodzi :D Cena/jakosc - ok!

Piany normalnie po 5-10min nie ma.

Zmieniony przez - rimon2008 w dniu 2008-03-24 13:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
a co z tym moim miechowem to jest naprawde fruktoza a nie bbialko:( czy ktos to jeszcze miał? i jest tego pewny?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium