SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko wpc 80 ostrowia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
Mam pytanie czy jest to białko pełnowartościowe? tzw czy zawiera wszystkie aminokwasy, czy trzeba je uzupełniać jakimis konkretnymi posiłkami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5247
w tym sie zgodze ze dieta to podstawa ale chodzilo tutaj o odrzywke bialkowa a wiadomo ze weglowodany wplywaja na wtlaczanie bialka do miesni posilki dobrze zbilansowane to podstawa ale dobrze miec pod reka ginera poniewaz po treningu wegle sa potrzebne w roznym stopniu przyswajalnosci od razu po T giner 30-1h bialeczko i dobre papu to podstawa twozenia masy hyba sie zgodzisz z tym ze po treningu organizm ma duze zapotrzebowanie na glikogen oraz na bialko
a co do bialka owszem ni bedzi od razu efektu ekstra ale chodzilo mi oto iz w matrxie sa frakcje bialkowe ktore zabespieczaja miesnie na dlugi okres czasu a frakcja cmf powoduje ze bialko jest lepiej wykozystane bo niewazne ile jesz ale co zjesz prawta!?!??

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Czy dobrze zrozumialem? Chcesz wpc uzupelniac posilkami?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
chodzi mi o to czy to białko zawiera wszystkie aminokwasy egzo i endogenne czyli czy jest pełnowartościowe czy nie jest po prostu wydalane z organizmu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5247
jesli myslisz o zakupieniu bialka polecam olimpa matrix tam jest wszystko a bialko ogulem zawiera wszystkie a-kwasy jedne i drogie ale wiedz ze bez wegli bialko nie jest w pelni wykozystywane przez organizm na uzupelnienie posilku daj ginera i do niego z 20 30gram bialka to pozwoli wepchac wszystkie bialko i potrzebne a-kwasy

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
no tak tylko ze za 6 kg matrixa zapłace 400 zł a za to mam prawie 15 kg ostrowii wiec czy nie opłaca sie bardziej ostrowia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5247
ostrowia ma niski wspulczynnik BV a matrix BV125 poniewaz posiada bialko CMF mniejsze dawki lepszy efekt wiecej w miesnie ale jesli nie zastosujesz wolno trawnych wegli to wiedz ze zjesz 50 kilo bialka i siada ci nerki i nic to nieda wiedz to jesli decydujesz sie na ostrowie ok nie mowie ze jest zle ma poprostu mniejszy wspulczynnik BV to do ostrowi dokup ginera ale serwatkowego nie pszeniczniego i uwazaj nie przekraczaj dawki bialka powinno byc 2,7g
do3g na 1kg masy ciala i wegli od5,5g do6g na 1kg wtedy przysfajasz bialeczko i daje efekt anaboliczny bo jesli przez dlugi czas stosujesz samo bialko i w duzych dawkach to nerki klekaja

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 696
ok dzięki, za informacje nie wiem czy nie kupie ostrowii bo mam gainera i bym sobie zmieszał chociaż skoro tam większe dawki to nie wiem czy cenowo nie wyjdzie na to samo przy matrixie jeszcze musze wszytko policzyc i sie zastanowic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37252
na pewno bardziej oplaca sie ostrowie

jak masz wiecej kasy to wiadomo inwestuj w cos lepszego ale jak z kasa krucho to ostrowia w sam raz sie nada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3689
Mnie np. nieźle czyściło po ostrowi, i bym wolał tuńczyka więcej kupić lub piersi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
wolf9 a może za miast gainera i WPC po prostu diete????


Bardziej opłaca się kupić ostrowie


Do autora: To DIETE (czyli posiłki) uzupełnia się odżywką a nie odżywkę dietą....


pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Co do dawek to wątpię...

Rażącej różnicy nie odczujesz jak zjesz 1kg Ostrowi albo 1kg Matrixa.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna dam rade?

Następny temat

bialko

electro
Polecane artykuły