SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341332

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
dobry towar, jedz i rosnij ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
tak z Ciekowsci, to nie byly te torebki co dawniej tylko takie zwykle jak na zdjeciu u niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Sid_86 wszystko gra, Ostrowia którą masz jest ok. Żaden fake na 100 % . Łykaj śmiało.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366
No to spoko :) Musze sie jeszcze do smaku przyzwyczaic bo w porownaniu do SYNTHA 6 to nie ma o czym mowic ;] ale roznica 100 zl robi swoje hehe
A moze mozna mieszac bialka ? Te lepsze smakowo np z taka Ostrowia? Robil tak ktos? Moze sie sprawdza..

Niech Masa bedzie z Wami :D pzdr

Zmieniony przez - Sid_86 w dniu 2009-10-31 00:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Mozesz mieszac jak chcesz. Dostalem taka jak ty tylko poprosiłem o truskawkę jesli to ma jakies znaczenie. Najlepsze byly 2 probki ktore dostalem poniewaz nie jest na nich napisane co to wogole jest, carbo,bialko,gainer,maka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Jeśli masz smak naturalny to śmiało możesz pomieszać.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja mam naturalna i wlasnie za pol godziny mieszam z ciasteczkowym matrixem syntraxa

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
witam mam proste pytanie: lowickie czy ostrowia? pzdr

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
ostra :D

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
hehe spodziewalem sie takiej odpowiedzi w temacie ostrowi :d a pod jakim wzgledem ostrowia lepsza ? I na ile mniej wiecej starcza zalozmy 1kg? Pzdr

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium