SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341293

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
mmichael, ile wydajesz na kakao, 60 zł?? :D sprowadzasz z Ameryki czy co?? albo skończyłeś podstawówke wieczorowo i ci coś słabo to twoje liczenie wychodzi... Do kulturystyki trzeba dorosnąć

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Powiem tak miesiąc temu zamówiłem dwa opakowania po 900g i jestem zadowolony. Smak wcale nie taki tragiczny miałem truskawke by najmniej dla mnie nie jet to najważniejsze, chodzi o zawartość białka którą ostrowia posiada, a biorąc pod uwagę cene produktu to naprawde się opłaca, chyba że ktoś może sobie pozwalać co miesiąc na białko z wyszej pułki. A wiemy że same białko to nie wszystko. Narazie robie tak że kupuje inne suple dobrych firm a udaje mi sie przy tym zaoszczedzic na ostrowi. Więc podsumowując jak dla mnie dobre białkom nie mam po nim żadnych problemów z żołądkiem tak jak niektórzy tutaj. Zamawiam następne dwa woreczki :) Pozdro

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli komus zalezy na oszczednosciach i smak dykty nie przeszkadza to niech pije Ostrowie. Ja wole troche wiecej odlozyc i pic normalne bialko

p.s. przy tej cenie o wiele lepsze jest Lowickie, choc w smaku zajezdza olejkiem do ciasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Jak kto woli mi tam pauje

Bądz elegancki najważniejsza nie jest kasa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Szczypta fruktozy to ok 5g. Opakowanie ma 1kg i kosztuje 7-8 zł. Faktycznie, zbankrutuję...

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
SYF.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1893
Dziś doszła do mnie moja ostrowia smak naturalny wymieszana z mlekiem dobra,rozpuszczalność dobra tylko pieni się ale po chwili piana opada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
Dokładnie białko niezłe. Smak dobry ale słaby, miałem truskawkę. Rozpuszczalność trochę gorzej no i piana. Mój patent był taki, że rozrabiałem w szejkerze i zostawiałem na 5 min., efekt był taki że piana opadała i wszystko było w porządku. Jak za swoją cenę, która jest niska to jest to produkt godny polecenia na przykład jeśli zabraknie białka właściwego w cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy smak bananowy jest zjadliwy, czuc tego banana ? bo inne smaki jakos mi nie podeszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3391
A jak z rewolucjami żoładkowymi? boje sie tego....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium