SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341481

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
mnie to zrywa po tymbialku jaq mialem czekoladke to robilem sobie z kakaem a teraz mam owoce lesne to mnie zrywa bo nie wiem z czym to mieszac probowalem z dzemem ale pieni sie niesamowicie i z reszta tez zrywa :D ale nie narzekam zjadlem ostatnio wiaderko i przybylo 3 kilo nie jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
kupiłem sobie coś takie na allegro jak koncentrat białkowo serwatkowy 80% białka 1500g wyszło mi 58.70zł wiec chyba nie drogo? czy ktos z was juz to uzywał? dobre to jest? jak dawkowac? przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i po kolacji? po 3 łyżki?pieerszy raz bede brał białko i prosze o kompleksową pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Za tę cenę nie kupisz nic lepszego. Smak 3-, rozpuszczalność 3, działanie 4+. Bierzesz wtedy kiedy w posiłkach brakuje białka, czyli jako uzupełnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2745
Bo z Ostrowią to trzeba jak z cwiczeniami - nie siła tylko technika . Nie wstrzasamy bezmyslnie w shakerze tylko pamietamy : najpierw do shakera letnia-ciepla woda ( nie zimna !!! ani nie gorąca ) , nastepnie wsypujemy bialko i mieszamy widelcem - lewo prawo, 2-3 minuty i gotowe, pianka jest na jakies 5 mm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2518
jak trzesiesz w szejkerze chwile moze byc nawet zimna woda masz piane 2-3 minuty , bynajmniej u mnie tak było
wiec niewidze potrzeby "mieszania widelcem w prawo i lewo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
dzięki już wiem, jak to mieszać:) i wiem, że za ta kase też nic lepszego nie kupie:) mam nadzieje,że to coś poskutkuje?:) wiem ze powinienem to brac jak mi białka brakuje ale tak jakos nie ma jakiejś reguły? że np 3 razy dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2745
Kamil strzel sobie dawke zaraz jak wstaniesz ( zatrzymanie katabolizmu z nocy ) jak masz trening to 30 minut przed i zaraz po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Pierdzielicie głupoty z tym mieszaniem widelcami itd. Wsypujesz łyżeczke albo półtorej, np,. Puchatka (kakao takie ) i wogóle sie nie pieni i dobrze sie rozpuszcza. I niezależnie od temp wody. Owoce leśne tak pije i wchodzi wmiare.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
dzieki christo_ tak własnie śrobie:) jak wstane i przed i po treningu:) i ma działać mam nadzieje:) a można przy tym jeść normalnie tylko bez słodyczy?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po prostu wsypuje w słoik, zalewam wodą, mocno wstrząsam i piję. Jak w piwie wam się piana zrobi, to też czekacie 10 minut, aż cała opadnie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium