SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko WPC-80 - OSTROWIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341336

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
1-2 czasem się pojawią, ale to normalna reakcja na większe ilości białka. Wtedy afronis w łapę i zaraz diody znikają;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 955
Swietny produkt wg jakość/cena.Ja spożywałem jedynie samk naturalny w ilosci 3kg i jestem zaskoczony opiniami ze to dla ,,hardcore'owców" :) Dal mnie ten smak jest tak jak w nazwie-po prostu neutralny,zreszta jak sie pio wczesniej surowe białka z zoltkami na noc,to taki rarytas musi byc ok.Minus-rozpusczalnosc.Op-ada troche jak sie nie wstrząsa,a kręci shakerem(słoikiem).
Co do syfów,to duze znaczenie ma wiek.Mi kiedys(jak mialem 18-21) bardziej wychodziły po białku,terwz przktycznie nie mam z tym problemu.Poza tym syfy biorą sie rowznież z wiekszej ilosc cukrów prostych(glukoza,laktoza)

wszystko jest kwestią czasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
chłopaki a ile takie coś kosztuje??
i jaki mieliscie efekt w postaci przyrostu masy mieśniowej????
a jak nie to co polecacie na zwiękrzenie masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
diete

Zmieniony przez - idzkos w dniu 2008-04-21 21:27:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
jak to białko wpływa na nadwrażliwośc jelita? wiem ze nadmiar białka przeciąza wątrobe ale jak to sie ma do spraw zołądkowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2745
u mnie po 2-3 tygodniach umiarkowanego stosowania ostrowii ( 3-4 x na tydzien po 30 g ) żołądek powiedział dość - zupełny brak przyswajalosci - efekty : ból żołądka, nudności , biegunka. Zaznaczam że nie jestem jakims francuskim pieskiem jezeli chodzi o jedzenie - po prostu moze tak sie stac ze wasz organizm nie bedzie tolerował ostrowii - powiem szczerze ze nie wnikałem dlaczego sie tak dzieje - . Wiec rada jest taka ze by najpierw kupic jakies mniejsze opakowanie i sprawdzic na wlasnym żołądku jak to sie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 955
Ja stosowałem to praktycznie codziennie-zawsze na noc w ilosci 35g wymieszane z wodą i białkiem z jaja,a drugi w postaci dodatku do gainera lub koktajlu.Musze powiedziec ze nie bylo specjalnych problemow,choc raz miałem w nocy ostrą sr.ajde,ale pamietam ze bylo totalnie zle wymieszane i z grudkami.Poza tym to białko i tyle,Posiłek w jednej postaci(bez wegli,tłuszczy)jest lepiej znoszony przez ukł.pokarmowy.

wszystko jest kwestią czasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
co do ceny to naprawde super ,w smaku nieciekawe , i w rozpuszczalnosci tym bardziej;/;/. Jedyny plus to cena i skutecznosc :) a jak to dla kogos jest priorytetem ,a na smaku mu nie zalezy to ostrowia sie nadaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
bardzo dobre białeczko w przedziale cena/jakość.
pieni się, w smaku średnie ale zmiksowane z bananem lub jak kto woli czekoladą jest bardzo si

jestem na tak, jest składnikiem mojej diety

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Ojej juz głowa boli... Przeczytałem parę stron... i... Kupie, zobacze co i jak!! Zdam relację smakową na pewno Bo opinie skrajne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy - tanio i dobrze.

Następny temat

dibencozide treca i megabola

WHEY premium